Цікаво, а ви б як зреагували на такий початок?

Цікаво, а ви б як зреагували на такий початок?
Вже викладено проду Роману з елементами детективу “Ласкаво росимо звідси”
В одному з епізодів я описую реакцію досвідчених і не дуже читачів на початок оповіді.
Цікаво, чи мої персонажі вгадали відчуття від такого вступу, чи може вони неправі?
“Мабуть щось таке витало в повітрі їдальні. Бо Ксена Мірініель промокнула вуста серветкою і мовила кришталевим гарно модульованим голосом: “Чи можу я про щось запитати, вибачте, що за столом?”
– Ма, якщо ти про те, що я нібито не прибрала пісок від кросівок..
-Ні, Настю. Ми це вже з’ясували – то Персик з вулиці забіг з немитими лапами. Я про інше, мені по роботі треба знати.
-Оксеню, якщо в тебе нова книга почалася, то я повністю за, але якщо ти не читатимеш нам проди – то я повністю проти – заторохтіла Килина-балерина.
-Звісно, що читатиму. Навіть якби ви від мене ховалися в лісі, я б вас розшукала і читала. – промовила письменниця і посміхнулася так, що всім стало ясно – це вони за нею бігатимуть і проситимуть проду, а не навпаки.
-Я тільки хотіла почути вашу думку про таке:
“Принцеса з народження мала все – таланти до мистецтв, осяйну вроду, незліченні скарби у посагу, коронованих батьків, першочергове право на трон.
Також вона була з народження записана на перший курс найпрестижнішої у цій галактиці Академії, яку на час вступу принцеси на перший курс мав закінчити її шляхетний наречений.
Він – звитяжний воїн і окраса галактичного клубу холостяків, за яким побивалося майже все місцеве жіноцтво – від доярки, до князівської дочки, а також їх матерів і бабусь.
Все життя дівчини було осяйне, наперед відоме і встелене трояндами без шипів і ліліями без противного різкого зпаху…”
-Божечки, Ксеню, ви взялися за жахастики?
-Оксаночко, мені вже мороз поза шкірою, бідна дитина, така молода ще…
-Невже ніякої надії, я не люблю. коли погано закінчуються історії про принцес.
-Якщо вбивця не садівник, то непоганий початок…
-Єєєє, вона порине в віртуальний світ і там пропаде серед селфі, сидячи на шпагаті між хейтерами і палкими прихильниками?
-Вона ввесь цей мотлох кине і побіжить босоніж по Чумацькому шляхові за бідним однооким кульгавим, але надзвичайно талановитим квартероном-менестрелем, що таємно присвячував їй свої хіти?
-Тю, кого цікавить політкоректність в жахастиках, хоча… красуня і чудовисько – це вже 90 відсотків бестселеру.
-А якщо ще й переклади будуть, це точно має під собою твердий ґрунт.
-Ні, які там менестрелі. За сукубом вона кинеться – рятувати, тому що він вирішив покінчити з безнадійним коханням до неї, пірнувши в океан із святою водою…
-За Накачаним Гладіатором, в якого шість, ні вісім, ні, краще дванадцять (це щасливе число) кубиків пресу, бездонні блакитні очі, білозуба посмішка на 32 з чимось зуба…
-Повна зубна формула в гладіатора, що регулярно б’ється на арені з такими ж бугаями? Це щось занадто вже фантастичне, як вважаєш, Оксано? Але початок непогано звучить, дуже моторошно.
-А ваша версія. Сергію?
-Не знаю. А що не так? Це ж принцеса, все наче правильно.
-Дякую вам. мої найлояльніші читачі. А тепер я поставлю уточнювальне питання: що саме здалося наймоторошнішим в цьому переліку?
-Нну, так одразу і не скажеш. напруга йшла по наростаючій…
-Точно. Не можна сказати, що з самого початку було ясно, що це жахастик, але під кінець сумнівів не залишилося.
-А ти, Маріє що нам скажеш? Ти ж фахівець у такому.
-Дякую за довіру. Наймоторошніше в цьому початку історії – визначеність. Вона будь-кого налякає, когось примусить зламатися, когось – протестувати. Ніхто насправді не хоче знати, що його чекає в житті чи смерті. І відчуття тривоги справді наростає поступово, з переліком ніштяків посилюється, щоб перейти в упевненість насамкінець. Цікаво. яке буде продовження, але легкого життя дівчині не буде, це точно. А це був би найнебанальніший сюжет: як у когось все було. а йому за це нічого не було.
Марія подумала, чи казати про ще один аспект, потім стенула плечима і додала, намагаючись не дивитися на стажера (бо це був обов’язок її Ромчика)
І ще можу додати, що завдяки спілкуванню із справжньою письменницею. ми всі набули читацького скілу. і тепер легко розрізняємо всякі тонкощі. навіть несвідомо. А от Сергій явно не з когорти любителів художнього слова. Він не відчув ніякого підтексту, його передчуття мовчали.
Всі засміялися, Драконознатиція виглядала неабияк задоволеною.
-Виходить. я на вірному шляху.
А Марія подумала, що, мабуть, одна з усіх після цього опису згадала Яніну. Які ж тут всі безтурботні.”
Оригінал статті на Букнет: Цікаво, а ви б як зреагували на такий початок?
Блог
Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможцівПремія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав
Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар
2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до
«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.
Про це свідчать результати опитування, фонду «Д
Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалектиВолонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.