Меню

Цікавинки Рокешу!

Букнет Цікавинки Рокешу!

Цікавинки Рокешу!

З моменту публікації музичного роману минуло півмісяця, і я хочу подякувати усім, хто приділив і приділяє увагу історії “Рокеш”, залишає відгуки, дарує зірочки та нагороди. Я дуже вдячна! Це надзвичайно мотивує, піднімає настрій та викликає бажання ділитися більшим та писати більше! У мене купа історій, і цей роман став першим, який я вирішила викласти на Літнет, адже до цього були самі оповідання. Маю сказати, що я на порталі старожил, з моменту його зародку, бачила, як все починалося, які тут були і срачі, і приємності. І вважаю, що досягнула непоганої планки, вважаючи, що не мала донині жодного опублікованого роману) 

Сьогодні я хотіла поділитися деякими цікавинками з роботи над “Рокешом”. Мені є багато чого розказати, і дещо вже є на ФБ, однак я вирішила поділитися цим і тут) Раз на пів місяця чи я викладатиму такі цікавинки тут, у блозі.

Назву роману придумав мій чоловік. Тоді ми ще не були одружені. У чорновому варіанті робота значилася під назвою “Rock in ash”. Проте з легкої руки чоловіка вона стала Рокеш)
 

 Із самого початку Рокеш планувався як похмура історія. Впливом послужила манга “Нана” Ядзави Аі, де також мова про перипетії у житті рок-музикантів, але там усе надто трагічно. Початок історії був таким песимістичним, що сполохав бета-рідера та ще одного можливого читача. То була перша серйозна робота після студентських років застою… А потім, коли перша чернетка була готова, мене схвилювало самогубство вокаліста корейської групи Shinee (про те, що по-справжньому надихнуло на появу персонажів та формат історії, я розкажу згодом, як-то кажуть stay tuned). Я задумала воістину темний роман…

Але коли сіла за перепис, зрозуміла, що, попри сумну історію Тії, не бажала б ще сильніше засмучувати її. Мені хотілося, навпаки, створити лайтову історію, сповнену надії на майбутнє, і показати, що людина здатна справитися із труднощами, як би важко їй не було. Похмурість у Рокеші мала бути у визначених межах.

Ідея #Рокеш виношувалася у голові більше пів року. Невідома мені дівчина Тія з’явилася там раптово і спочатку лише мовчала, дивлячись на мене чудними великими очима. Стільки смутку було в тих очах! А потім вона почала співати і просто тероризувала мене своїм співом (на той час я слухала збіса багато музики).

Оскільки перша версія Рокешу була сирою та сумбурною, згодом мені довелося її переписати. Але образ німої дівчини із зачаєним болем в очах, яка тільки те й робить, що співає, залишився незмінним.

Усі композиції до роману мого авторства. Всього їх 57 (тільки-но порахувала, омг). Майже всі написані мною коли-небудь пісні втрапили до музичної історії Рокеш. 

Наступні цікавинки, зокрема про те, що надихнуло, як з’явилися персонажі, цікавинки про них, як писалися тексти пісень та чи маю я до них мелодії і т.д. очікуйте з кожним новим розділом книги))) Запрошую до авторської сторінки Aillin Ai =)

Сподіваюся, ви насолоджуєтеся цим романом у повній мірі!)))

 

Оригінал статті на litnet.com: Цікавинки Рокешу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення