Цього року з’являться друком досі не видані тексти Толкіна

Цього року з’являться друком досі не видані тексти Толкіна

Раніше неопублікована збірка текстів про Середзем’я Дж. Р.Р. Толкіна буде опублікована у 2021-му році, про це повідомляє Тhe Guardian.

Відомо, що видання матиме назву «Природа Середзем’я» (The Nature of Middle-earth) і вийде друком у HarperCollins.

 

У видавництві запевняють, що книжка «знову занурить читачів у світ «Сильмаріону» та «Володаря перснів»».

 

Серед тем «Природи Середзем’я» – безсмертя та реінкарнація ельфів; походження валарів, богоподібних духів Середзем’я; географія королівства Гондор; історія земель Нумерону.

Як відомо, українською книжки Джона Р.Р. Толкіна почали виходити ще з 1985-го року у різних видавництвах, серед яких «Веселка», «Астролябія», «Школа», «Фоліо» та інші.

 

Раніше повідомлялося, що англійський будинок Джона Толкіна, в якому той написав «Хоббіта» та деякі частини трилогії «Володар перснів», виставили на продаж.

 

Як відомо, 16 січня 2020-го у віці 95 років помер письменник, літературознавець, лінгвіст, син Джона Толкіна Крістофер Толкін.

 

Оригінал статті на Suspilne: Цього року з’являться друком досі не видані тексти Толкіна

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"