Меню

Цитата з останньої глави”Червоне плаття вина”!

Букнет Цитата з останньої глави”Червоне плаття вина”!

Цитата з останньої глави”Червоне плаття вина”!

— Отже… Чи зможеш ти лише за зовнішнім виглядом відрізнити п’ять обраних мною вин і назвати їх імена?

— Думаю, так… — Яр зробив глибокий вдих і видих, а потім взяв в руку перший келих.

 

Хлопець підклав на фон білу скатертину і зосереджено подивився на келих.

 

— Це — Мішель Торіно, Колекція Шираз, 2010 рік. — хлопець відставив келих і взяв наступний. — Знову Торіно. — хлопець знову приклав вино до скатертини, а потім підніс його до носа. —Торіно, тільки Мальбек. Я запам’ятав його запах. — Яр поставив келих і взяв наступний; лише трохи покрутивши його, він відразу видав відповідь. — Рапідо Ред Санджовезе — щільне, але не сильно насичене. — і знову хлопець поміняв келих в руці. — Наступне… Чорт, у нього ще така назва довга… — хлопець спохмурнів. — Рокка Аллата Вальполічелла Суперіоре 2009 — промовив він, як скоромовку. — вино легковаге, але не рідке. Досить висока кислотність, але кислотність ця — правильна. Його я теж запам’ятав швидше за запахом, а не зовнішнім виглядом: є в ньому щось вишневе… — Ярослав взяв п’ятий келих. — А це — пряне за запахом — весь час назву забуваю… Щось з котом там… Як же його… Шато Кото… Ще там мужик був … І кляп.

 

— Кото дю Лангедок Шато де Мужан “Ля Кляп” 2008. — Кір майже засміявся, але все ж таки стримав себе.

 

— Так, точно, воно! — хлопець посміхнувся. —Блін, визначати четверте і п’яте складніше, ніж перші три… Всі перемішується.

 

— Це тому, що ти цілими днями над ними пихкаєш. Дивно було б, якби вони зовсім не перемішувалися… — Кір знов засміявся. — Тоді я б подумав, що ти взагалі не людина!

 

— Не смішно. — брюнет насупився. — До речі, як там твої … «Справи»?

 

— О, все йде за планом. — Кір посміхнувся. — Тепер пару днів зможу приділити тобі. За ці дні ми повинні потренувати визначення консистенції і насиченості…. На четвертий день підемо в ще одне шато. Там ти знову потренуєшся робити повний аналіз плаття вина і грубо кажучи, пройдеш фінальний тест з аналізу сукні червоних вин. Я хочу, щоб до кінця тижня ти міг легко відрізняти плаття п’ятдесяти основних червоних вин один від одного. А на наступному тижні займемося особливостями плать білих і рожевих вин.

 

https://litnet.com/uk/book/degustator-b96340

Оригінал статті на litnet.com: Цитата з останньої глави”Червоне плаття вина”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення