Це не з цікавості, а по роботі )

Це не з цікавості, а по роботі )

Це не з цікавості, а по роботі )

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 “ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО” Анонс наступного розділу. Дорога. Особливий стан між минулим і майбутнім. В дорозі видно більше, відповіді відвертіші, відчуття гостріші. Чи роздивляться Лео з Лідією одне одного хоч трохи краще?

“Вона стенула плечима й знову на дорогу дивиться. А очі пусті-пустісінькі, жодної емоції. І темні кола навколо її темних очей.

Та я не став її жаліти. Їсти треба нормально. Тоді буде здоровий колір обличчя – от як у мене.

-Були розписані, потім розлучилися. Так?

-Так. – а голос безбарвний і теж пустий. Наче автовідповідач слухаєш.

-Ну і чого ти тепер живеш у тій ізбушці з бабкою-відьмою, ще й потребуєш копійчаної платні? У тебе чоловік був може й не олігарх, та не останній в бізнесі. Ти його молодше у два рази. Невже не за його гроші йшла, чи хоча б не думала про них? Ви що, за ці роки нічого спільно не нажили? Це ж ти у нього наблатикалася і по кадрах, і по перемовинах?

-У нього.

Зі мною поруч наче лялька сидить з музею воскових фігур. Емоцій нуль. Вона по-моєму і не чує, що говорить. Ніби все давно записане. Натисни кнопку, одержиш відповідь.

-Ти мені не дури голову, Лідіє. Він як раз за останні п’ять років вагу в бізнесі набрав. За ці роки, якщо ти ще брала участь у перемовинах, у вас точно було щось спільно нажите. Або гроші, або нерухомість якась. або ще щось.

Вона мовчить і дивиться на дорогу. Думає, я не з’ясую, що там сталося? Та за одне те, що він її інфікував, половину статків можна було відтягати. За моральну шкоду й шкоду здоров’ю.

-Ти чого ходиш в одному костюмі, немов опудало пограбувала, і живеш в чужому домі? Ще й прибиральницею була готова працювати. А ну кажи, він тобі нічого не дав при розлученні – так же ж? Як ти це допустила?”

Оновлення після 24:00.

Дякую друзі за поздоровлення й побажання, нагороди й вподобайки, підписки, додання до бібліотек і найсмачнішу каву від вас

В наші часи відчуття підтримки вартує не просто багато. Воно вирішує все.

А ще після марафону читання виявилося, що герой точно не принц. І такі не всім подобаються, хоча у Лео є і вболівальниці. Тому арт сьогодні не на один комент, а на кілька.  Він присвячений Лео, бо новий розділ покаже його трохи інакшим, ніж раніше. Він поганий хлопець, чого вже там. І так йому не подобається сіре існування, що аж краватка на горлі тисне.

Зоряна Ткачук “Діалоги й ситуації справжні. Це дійсно вау. Але як дівчину мене відштовхує Лео, ці його думки. Він такий і то робить ситуації смішними, але реально відштовхує. Надто справжній, мабуть, приємніше читати про фантастичних ідеальних хлопців”

Богдана Малкіна ” А от Лео… ну не знаю… він мене не зацікавив. Смішний, звісно. Але якось занадто зневажає жінок. ”

Айрін Ван “Звісно, в деяких моментах Лео хочеться задушити власними руками, але тим і цікаво, що він зовсім не ідеальний. ”

Все правда. Далеко не ідеальний, зневажає не тільки жінок, але й всіх, кого бачить навколо. Навіть, здається власну маман, що досі намагається тримати сина на повідці. Згодився вести бізнес, нецікавий йому, а той майже розвалився, марновірний і марнославний. Справжній нарцис, який нудиться звичним життям. Все до нього легко прийшло, тож не шкода, якщо так само легко піде.

Одна Лідія не прийшла легко й взагалі не прийшла. І отут він оживає.

Хто ж він насправді – мамин син, звичайний представник золотої молоді, чи мисливець або пірат, який народився занадто пізно, щоб вписатися в сучасні реалії?

Так чи інак, якщо здобич втекла, її треба наздогнати й повернути. І тут все, що дрімало на дні душі знудженого плейбоя, раптом прокидається. І в цьому розділі ми побачимо, як все у ньому, від логіки до емоцій, починає працювати на одну ціль. І ця ціль – Лідія.

Що ж, Лео. Ти вибрав не найлегшу здобич, але вибрав сам.

ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО

 

Але і таке про нього пишуть:
Юлія Чупило
А мені наче бальзам на душу оця вся неідеальність… Відчуття наче насправді пробралась в голову до рядового представника яйценосців… Цікаво, до свербежу, як саме ти проведеш цю трансформацію чоловікоподібного в справжнього чоловіка… Чи буде вона така ж правдива, як вся історія…??

Оригінал статті на Букнет: Це не з цікавості, а по роботі )

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"