Це не з цікавості, а по роботі )

Це не з цікавості, а по роботі )

Це не з цікавості, а по роботі )

https://booknet.com/uk/book/zakohatisya-na-zlo-b392793 “ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО” Анонс наступного розділу. Дорога. Особливий стан між минулим і майбутнім. В дорозі видно більше, відповіді відвертіші, відчуття гостріші. Чи роздивляться Лео з Лідією одне одного хоч трохи краще?

“Вона стенула плечима й знову на дорогу дивиться. А очі пусті-пустісінькі, жодної емоції. І темні кола навколо її темних очей.

Та я не став її жаліти. Їсти треба нормально. Тоді буде здоровий колір обличчя – от як у мене.

-Були розписані, потім розлучилися. Так?

-Так. – а голос безбарвний і теж пустий. Наче автовідповідач слухаєш.

-Ну і чого ти тепер живеш у тій ізбушці з бабкою-відьмою, ще й потребуєш копійчаної платні? У тебе чоловік був може й не олігарх, та не останній в бізнесі. Ти його молодше у два рази. Невже не за його гроші йшла, чи хоча б не думала про них? Ви що, за ці роки нічого спільно не нажили? Це ж ти у нього наблатикалася і по кадрах, і по перемовинах?

-У нього.

Зі мною поруч наче лялька сидить з музею воскових фігур. Емоцій нуль. Вона по-моєму і не чує, що говорить. Ніби все давно записане. Натисни кнопку, одержиш відповідь.

-Ти мені не дури голову, Лідіє. Він як раз за останні п’ять років вагу в бізнесі набрав. За ці роки, якщо ти ще брала участь у перемовинах, у вас точно було щось спільно нажите. Або гроші, або нерухомість якась. або ще щось.

Вона мовчить і дивиться на дорогу. Думає, я не з’ясую, що там сталося? Та за одне те, що він її інфікував, половину статків можна було відтягати. За моральну шкоду й шкоду здоров’ю.

-Ти чого ходиш в одному костюмі, немов опудало пограбувала, і живеш в чужому домі? Ще й прибиральницею була готова працювати. А ну кажи, він тобі нічого не дав при розлученні – так же ж? Як ти це допустила?”

Оновлення після 24:00.

Дякую друзі за поздоровлення й побажання, нагороди й вподобайки, підписки, додання до бібліотек і найсмачнішу каву від вас

В наші часи відчуття підтримки вартує не просто багато. Воно вирішує все.

А ще після марафону читання виявилося, що герой точно не принц. І такі не всім подобаються, хоча у Лео є і вболівальниці. Тому арт сьогодні не на один комент, а на кілька.  Він присвячений Лео, бо новий розділ покаже його трохи інакшим, ніж раніше. Він поганий хлопець, чого вже там. І так йому не подобається сіре існування, що аж краватка на горлі тисне.

Зоряна Ткачук “Діалоги й ситуації справжні. Це дійсно вау. Але як дівчину мене відштовхує Лео, ці його думки. Він такий і то робить ситуації смішними, але реально відштовхує. Надто справжній, мабуть, приємніше читати про фантастичних ідеальних хлопців”

Богдана Малкіна ” А от Лео… ну не знаю… він мене не зацікавив. Смішний, звісно. Але якось занадто зневажає жінок. ”

Айрін Ван “Звісно, в деяких моментах Лео хочеться задушити власними руками, але тим і цікаво, що він зовсім не ідеальний. ”

Все правда. Далеко не ідеальний, зневажає не тільки жінок, але й всіх, кого бачить навколо. Навіть, здається власну маман, що досі намагається тримати сина на повідці. Згодився вести бізнес, нецікавий йому, а той майже розвалився, марновірний і марнославний. Справжній нарцис, який нудиться звичним життям. Все до нього легко прийшло, тож не шкода, якщо так само легко піде.

Одна Лідія не прийшла легко й взагалі не прийшла. І отут він оживає.

Хто ж він насправді – мамин син, звичайний представник золотої молоді, чи мисливець або пірат, який народився занадто пізно, щоб вписатися в сучасні реалії?

Так чи інак, якщо здобич втекла, її треба наздогнати й повернути. І тут все, що дрімало на дні душі знудженого плейбоя, раптом прокидається. І в цьому розділі ми побачимо, як все у ньому, від логіки до емоцій, починає працювати на одну ціль. І ця ціль – Лідія.

Що ж, Лео. Ти вибрав не найлегшу здобич, але вибрав сам.

ЗАКОХАТИСЯ НА ЗЛО

 

Але і таке про нього пишуть:
Юлія Чупило
А мені наче бальзам на душу оця вся неідеальність… Відчуття наче насправді пробралась в голову до рядового представника яйценосців… Цікаво, до свербежу, як саме ти проведеш цю трансформацію чоловікоподібного в справжнього чоловіка… Чи буде вона така ж правдива, як вся історія…??

Оригінал статті на Букнет: Це не з цікавості, а по роботі )

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"