Хто шукає пристрасну icторiю? Вам до мене!

Хто шукає пристрасну icторiю? Вам до мене!

Хто шукає пристрасну icторiю? Вам до мене!

Вітаю!

ЛЮБОВ НЕ ЗЛОЧИН

 

Ця книга заміс з магії, екшену, еротики і яскравого протистояння героїв, яке поступово переростає у великі почуття. Чекаю вас у гості!

Повний текст у вiдкритому доступi!

Аннотацiя до книги: Керівництво з експлуатації персонального маніяка. Перше – попадіться маніякові. Друге – тікайте, але не далеко. Дозвольте маніякові зловити себе. Третє – всіляко чиніть опір і виводьте його з себе. Четверте – знову тікайте. На цей раз всерйоз. При цьому потрібно потрапити у неприємність, щоб маніяк вас врятував та відчув себе героєм. П’яте – почніть робити вигляд, що слухаєте його. Переконайтеся, що він відчув владу над вами і зміг проявити свій авторитет. Шосте – маніяк закоханий. Готово! Тепер можете знову ставати собою і експлуатувати його до кінця життя. Пам’ятайте, даний персонаж поверненню та обміну не підлягає.

 

ДО РЕЧІ, кому цікаво, мої книги також є на російській версії сайту – Litnet.com, і прямо зараз там проходити великий розіграш на честь 20 000 вiдстежувачiв.

 

***Натискайте “відстежувати автора”, щоб не проспустити цікаві новини і вихід нових книг.

 

Всім добра, миру, любові і прекрасного настрою! Ваша Альміра Рай.

 

Оригінал статті на Букнет: Хто шукає пристрасну icторiю? Вам до мене!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Інтереси України потребують закону про ембарго на імпорт книг із РФ…

Нині знову дискутується питання про цілковите припинення або значне обмеження ввезення до України книжок із РФ, що відповідало би інтересам нашої держави, пише ukrinform.ua.

Таке переконання висловив

На Волині зняли відео про відомого польського письменника

15 січня, на ютуб-каналі проєкту Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» з’явилось відео під назвою «Польський поет-бунтар із козацькою кров’ю Юзеф Лободовський». У відеорозмові про Ю. Лободовсь

Українська ілюстраторка отримала золото на IJungle 2020 Illustration Awards

Українська ілюстраторка Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards. Про це повідомляється на офіційній сторінці премії у фейсбуці.

Перейти до блогу