хто хоче анонімної критики?
хто хоче анонімної критики?
Всі ми хочемо стати кращими. Вдосконалити майстерність.Почути чесний відгук щодо своїх текстів. Але не секрет, що знайти відвертість дуже складно. Видавець вас розкритикує, щоб нічого не платити за вашу працю. Друзі в основному похвалять. І навіть тут, на Букнет, всі ці марафони читання зводяться до взаємного вихваляння. А якщо й знайдеться чесний критик, то його звинуватять в критиканстві чи булінгу. Настрочуть кілька блогів про те, що критика має бути ніжною, і взагалі краще – хваліть, ми ж на марафони ходимо не за отим всим, а тупо щоб підняти прочитаня і самооцінку.
Для цього пропоную надіслати уривок свого твору мені на пошту. Текст має бути десь з глави з третьої вашого роману, обсягом від 5 до 10 тис. знаків. В листі зазначити псевдо на Букнет і назву твору. (це для мене інфа)
Через кілька днів я почну раз на два дні публікувати уривки в цьому ж блозі, а інші учасники мають висловити свою обєктивну думку. Важливо – той хто буде сачкувати автоматично виключиься з гри. Тому фідбек має бути від всіх учасників.
Є сміливці? Ставте плюсик.
Оригінал статті на Букнет: хто хоче анонімної критики?
Блог
Поезія Мусаковської і Андруховича — нові переклади за кордономУ США вийшли поетичні збірки Set change («Зміна декорацій») Юрія Андруховича та The God of Freedom («Бог свободи») Юлії Мусаковської.
Поетична збірка Юрія Андруховича вийшла в американ
У Львові вулицю Технічну перейменували на честь Ірини Фаріон — мовознавиці, громадської діячки та колишньої депутатки, вбитої у липні 2024 року. Рішення про це ухвалили на засіданні Льв
Переклади осені: іспанська фантастика, американський роман і політична сатира зі Шрі-ЛанкиЦієї осені ледь не кожне українське видавництво стикнулося із затримками з друком. Втім, це не завадило порадувати читачів новинками, адже ідеальний сезон для проведення часу із книжкою
Російську літературу переробляють на туалетний папір на ВолиніУ Ковелі збирають російську літературу для подальшого перероблювання. Ініціаторами стали місцеві волонтери громадської організації UA Resistance Foundation.
Зібрані книжки активісти від
Камеля Дауда, цьогорічного лауреата Гонкурівської премії, звинуватили у використанні реальної історії життя пацієнтки його дружини як основи для роману «Гурії».
Роман розповідає історію
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.