хто хоче анонімної критики?

хто хоче анонімної критики?

хто хоче анонімної критики?

Всі ми хочемо стати кращими. Вдосконалити майстерність.Почути чесний відгук щодо своїх текстів. Але не секрет, що знайти відвертість дуже складно. Видавець вас розкритикує, щоб нічого не платити за вашу працю.  Друзі в основному похвалять. І навіть тут, на Букнет, всі ці марафони читання зводяться до взаємного вихваляння. А якщо й знайдеться чесний критик, то його звинуватять в критиканстві чи булінгу. Настрочуть кілька блогів про те, що критика має бути ніжною, і взагалі краще – хваліть, ми ж на марафони ходимо не за отим всим, а тупо щоб підняти прочитаня і самооцінку.

Для цього пропоную надіслати уривок свого твору мені на пошту. Текст має бути десь з глави з третьої вашого роману, обсягом від 5 до 10 тис. знаків. В листі зазначити псевдо на Букнет і назву твору. (це для мене інфа)

Через кілька днів я почну раз на два дні публікувати уривки в цьому ж блозі, а інші учасники мають висловити свою обєктивну думку. Важливо – той хто буде сачкувати автоматично виключиься з гри. Тому фідбек має бути від всіх учасників.

Є сміливці? Ставте плюсик. 

Оригінал статті на Букнет: хто хоче анонімної критики?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"