хто хоче анонімної критики?

хто хоче анонімної критики?

хто хоче анонімної критики?

Всі ми хочемо стати кращими. Вдосконалити майстерність.Почути чесний відгук щодо своїх текстів. Але не секрет, що знайти відвертість дуже складно. Видавець вас розкритикує, щоб нічого не платити за вашу працю.  Друзі в основному похвалять. І навіть тут, на Букнет, всі ці марафони читання зводяться до взаємного вихваляння. А якщо й знайдеться чесний критик, то його звинуватять в критиканстві чи булінгу. Настрочуть кілька блогів про те, що критика має бути ніжною, і взагалі краще – хваліть, ми ж на марафони ходимо не за отим всим, а тупо щоб підняти прочитаня і самооцінку.

Для цього пропоную надіслати уривок свого твору мені на пошту. Текст має бути десь з глави з третьої вашого роману, обсягом від 5 до 10 тис. знаків. В листі зазначити псевдо на Букнет і назву твору. (це для мене інфа)

Через кілька днів я почну раз на два дні публікувати уривки в цьому ж блозі, а інші учасники мають висловити свою обєктивну думку. Важливо – той хто буде сачкувати автоматично виключиься з гри. Тому фідбек має бути від всіх учасників.

Є сміливці? Ставте плюсик. 

Оригінал статті на Букнет: хто хоче анонімної критики?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"