Меню

Хто ти, Скуґе? #senja-aleksandra

Букнет Хто ти, Скуґе? #senja-aleksandra

Хто ти, Скуґе? #senja-aleksandra

Скуґе – Дух Лісу, Зелена людина, що спостерігає із нетрів, таємний хранитель Природи. Під його захистом тварини і птахи, цикл зростання, цвітіння і відмирання рослин та дерев. Як прояв природних сил – він непередбачуваний, подеколи навіть стихійний у своїх вчинках, але нескінченно мудрий, такий, якою є сама Земля. 

За старих часів темний безмежний ліс протиставлявся ойкумені. Ряд магічних ініціацій відбувався через взаємодію із лісом, як вмістищем небезпечних випробувань, але і в той же час з джерелом величезного рушійного потенціалу, що транслює енергію усьому живому.

У символічному розумінні ліс – це несвідоме та його таємниці. Скуґе виступає в ролі провідника, майстра, що веде через муки та провокації до духовного бачення.

Ліс – місце роздумів і усамітнення, що дає ментальний й фізичний притулок, місце, звідки ніхто не повернеться таким, як був раніше.

 

P.S. Будьте чемними у лісі та не кидайте сміття 😉 

 

Оригінал статті на litnet.com: Хто ти, Скуґе? #senja-aleksandra

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення