Хто така Астерія? + “Дай лапу, друже!”

Хто така Астерія? + “Дай лапу, друже!”

Хто така Астерія? + “Дай лапу, друже!”

Салют, мої хороші астероїди! Я доволі довго думала на цю тему, але днями вирішила остаточно вам відкритися (як і решті користувачів Букнету, звісно (◕ᴗ◕✿)).

А тут я сфоткалася у той вечір, коли мені поставили брекети :’D.

І, раз вже випала нагода, розкажу вам трохи про свою найулюбленішу в світі собачку (заодно виконаю умову флешмобу про домашніх улюбленців, переданого від Солі Стар). Її звати Лада (собі називаємо Ладусею, Ладьою, Ладунею (ви просто не витримаєте слухати про всі клички, які має ця красуня, тож зупинюсь на цьому)). Одного разу влітку, коли я приїжджала в Ужгород на одне весілля, ми з батьками і сестрою ходили по базарі. Там побачили, що якась пані продає маленьких собачок. Нам вони дуже сподобалися, але страші зразу почали серйозно проводити своїм дітям “виховну годину” з того, як за ними треба буде доглядати, самим їм готувати їсти і т.д.. Дванадцятирічні ми то всьо розуміли, чітко кивали і запевняли, що будемо все потрібне робити самі. Тож батьки, повіривши, купили нам цих двох цуциків (одного за 5 гривень, іншого за 5 копійок :’D).

Коли сіли в машину, виявили, що один із них (мій) насправді – вона. Тато з мамою говорили, що треба її віднести, бо то буде не конче (думаю, самі розумієте), але я до собачки за той короткий час настільки прикипіла, що просто не змогла собі таке дозволити(((. Добре, що батьки таки погодилися її залишити. Так вона і ще один песик стали жити з нами (на хвильку, щоб ви могли собі уявити, – у нас особняк із великим подвір’ям, а ще є певна господарка). Ми, як і обіцяли, доглядали за ними самі!

Дуже шкода, що донині з чудової пари невгамовних цуценят залишилася лише Ладуня(((((. Якщо придивитися, у неї на тім фото навіть видно посивілу мордочку:’)). Якщо не помиляюся, вона з нами вже понад 6 років. І я молитиму Бога, щоб це продовжувалося якнайдовше, адже вона вже не одну болячку мужньо перехворіла (。>ω<。). Ладя у мене дуже товариська, любить давати лапу (через то її часто “лапцьою” називаємо), страшенно поблажлива до “своїх”, стерпить їм усе, ніколи б не вкусила, але щодо чужих – до біса зла. Мені іноді самій лячно, коли вона може на гостей гавкати чи так люто гарчати (добре, що швидко до нових людей звикає). Ось така історія (〃 ̄ω ̄〃). А естафету передаю милій Радіанті (розкажи вже про того чудо-кота нарешті ;)))).

Якщо говорити про себе коротко, то я – інтроверт, але не такий сильний :')). Полюбляю часто залишатися вдома, іноді щось цікаве готувати на кухні (при тому слухаючи музику на колонці ледь не "на всю" і танцюючи). Можу без кінця і краю їсти яблука (ну, улюблений фрукт, що зробиш!) Обожнюю писати книги (тому я, власне, тут (・∀・)) і робити обкладинки. Також часом займаюся редагуванням книг. Тож, якщо комусь буде потрібна з цим поміч, я буду дуже рада допомогти (лише 10-15 грн за кожні 10к знаків:'))). А ще мені подобається, як це називаю, ходити на побачення зі спортом. Можливо, часто після цих зустрічей я сильно виснажена, зате результат мені ду-у-уже до душі ♡(ӦvӦ。).

Письменство для мене, перш за все, – хобі (як і кавермейкерство, до речі). Поки що (думаю, так буде ще довго), я зовсім не планую цим заробляти. До того ж навіть якщо матиму таку можливість, то не певна, що відкрию комерційний кабінет. Ну, не така я людина, щоб підпорядковуватися цим правилам модерації, часто випускати нові книги і т.д.. Але не заздрю тим, хто так може. Знаю, що то непросто)))).

 

Такими темпами, як я люблю письменництво, я могла би піти вчитися на якогось журналіста або когось у цьому роді, щоб мати схожу до захоплень професію (а не піти на програміста в Ужгород; хоча наразі вже там не вчуся, тож то таке (довга історія, а якщо стисло – я зрозуміла, що то зовсім не моє)). Але! Я вважаю, що, якби пішла на щось таке, то геть втратила би запал до свого хобі. Це було б сумно((. До того ж у школі писати твори на різні теми я просто ненавиділа. От прямо до скреготу зубів, серйозно. А як так вийшло, що зараз я настільки “тащуся” від писання книг – один Бог знає ( ͡° ͜ʖ ͡°).

 

Ще щодо теми про професію і комерційного кабінету скажу, що мені до душі слова з книги "Кради як митець" Остіна Клеона:

«Коли ти невідомий, не існує жодного тиску. Можна робити те, що хочеш. Експериментувати. Займатися чимось для задоволення. Коли ти невідомий, нічого не відволікає від намагань стати кращим. Нема ніякого іміджу, який потрібно підтримувати. … Але ту свободу вже ніколи не повернути, коли люди почнуть виявляти цікавість до Вашої персони і поготів після того, як почнуть Вам платити. Насолоджуйтесь невідомістю, поки вона є. Користуйтеся нею». (Не знайшла в Інтернеті української версії, тож переклала з російської, не кидайте капцями:') (взагалі, я маю цю книгу надрукованою солов’їною, але в дану мить – не при собі)).

 

Можливо, ці речення не точно передають те, що я хотіла вам донести, але сподіваюся, суть ви вловили (・ω・).

Якщо когось цікавлять мої улюблені автори, то я їх як на Букнеті, так і з різних класиків не маю. На жаль, я поки що занадто мало прочитала, аби знати, хто є моїми фаворитами (◍•ᴗ•◍).

 

Стосовно улюблених жанрів мені може бути складно сказати, адже досі ні детективи, ні трилери, жахи чи ще щось таке не читала… Маю палку любов до фентезі (пригодницького, романтичного, гумористичного), фантастики і, МОЖЛИВО, до любовних романів (лише за умови, якщо вони є складовою якоїсь із двох попередніх категорій і не мають у собі порно-насильницького нахилу).

А якщо казати про ті, які не читаю, то це, швидше з авсе, антиутопія і СЛР. Хоча серед СЛРів, як і серед будь-чого, бувають винятки (。◕‿◕。) (Юль і Лаві, салют! :3 Знаю, що я у вас із малою кількістю історій знайома, але навіть так, хай інші не ображаються, чую серцем, що СЛРівські книги читатиму лише вашого авторства))))))).

 

Навіть не знаю, що ще можу розповісти, тож давайте тепер про те, чому я назвалася "Астерією"? ( ˶ ❛ ꁞ ❛ ˶ )

 

Відколи опублікувала "Вибір Серця" цей нікнейм у мене не змінювався. А зародився він завдяки одній із моїх найулюбленіших манг (чорно-білий японський комікс), за якою тепер уже й аніме виходить. Ім'я їй – "Чорна конюшина". Річ у тому, що головний герой цієї манги називається Áстер (хоча скорочено можуть ще кликати "Áста"). Мені як і цей японський комікс, так і його затятий головний персонаж ду-у-уже припали до серця, тому я, згадавши про нього під час вигадування псевдоніму, щось собі з цього всього і зв'язала, що вийшло ось таке "Astériya".

 

Хоч ім'я того головного героя не має ніякого стосунку до зірок, але мені саме "Астерія" чогось асоціюється із чимось зоряним. Взагалі, недавно зовсім випадково взнала, що "astéri" з грецької означає "зірка"!! Дуже цікавий збіг, погодьтеся! Мабуть, таке називають долею :D.

У Фейсбуці й Інстаграмі я записана як "Asteriya Wind", тому що там із певних причин треба було придумати собі прізвище, але то таке)). Навіть якщо колись доведеться змінити свій нікнейм на кириличний варіант, то я, швидше за все, запишуся як "Астерія Вінд". Але тут ще не точно, може, так і залишу – Астерія (порадьте, будь ласка, в коментарях, як мені вчинти, бо справді не знаю :’’)). До речі, "wind" з англійської означає "вітер", саме тому, коли з'єдную ті дві частинки псевдоніму, то відчуваю щось магічне (типу, якийсь зоряний вітер або комета (ノ◕ヮ◕)ノ*.✧). Мені цей псевдонім подобається ще й через те, що я планую розвиватися як автор фентезі й фантастики, тому впевнена, що він буде гарно личити до вибраних мною жанрів (*´ω`*).

 

Щиро вдячна, що дочитали цей лонґрід до останнього слова! (Боюся, я таких довжелезних блогів ще не писала!) Сподіваюся, вам було цікаво дізнатися про мене більше (。•̀ᴗ-)✧. О, і ще: через те, що я цього місяця проходжу одні курси, благодійна акція з обкладинками може значно затриматися. Але я все одно дуже постараюся провести її до початку березня ෆ╹ .̮ ╹ෆ.

Ще раз дякую і нехай вам щастить!

Оригінал статті на Букнет: Хто така Астерія? + “Дай лапу, друже!”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"