Хочу подякувати

Хочу подякувати

Хочу подякувати

Хочу подякувати Букнету за конкурс Супергерой поруч. За недосяжний розмiр – 300000 знакiв i заборону любовної лiнiї. Ох, як же це було важко!

Намагаючись зробити неможливе, я страшенно заздрила авторам верблюдам. Дивлюся – а вони пишуть не одну, а двi, три i бiльше конкурсних робiт одночасно! В моїй уявi з’являвся красeнь, який гордовито долав невимiрнi простори пустелi. Що той кiнь? Сама можу, як вiн – недовго i красиво! Але, якщо чесно – то бачила себе козою. Чомусь почала перестрибувати з однiєї теми на iншу швидко i косо-криво. Квапилася напевно. Весь час боялася не встигнути дописати свiй перший в життi роман.

Згодом перетворилася на черепаху. Я – i так, i сяк, а вона стоїть i не рухається. Щоденна фiзична зарядка, як i корисна їжа, виявилися безсилими. Черепаху не зрушити. Звернулася до дiдiвського методу – почала читати класикiв. Допомогло! Моя черепаха набирала швидкiсть i навiть злетiла. Я – мудра сова. Не можу ж я знати все! Добре, що пiд боком Iнтернет, який допоможе будь-якої скрутної хвилини.

Як же без кохання? Головна героїня пручається до останнього. Встояла. Залишила палкi почуття на потiм. Молодець – як i я. Погодьтеся – сухий виходить твiр, де немає мiсця для пристрастi i любовi.

Менi треба дописати 1000-1500 знакiв. Знаю про що, але не зможу, доки не прокричу на весь свiт, що я перемогла – перемогла свою невпевненiсть. Тому на даному етапi я… сорока.

Завтра буду перечитувати i виправляти помилки. Буду продовжувати насолоджуватися українською мовою.

Саме так, а не галасливими промовами потрiбно виховувати любов до рiдної мови, за що особлива подяка органiзаторам конкурсiв на Букнетi.

Оригінал статті на Букнет: Хочу подякувати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"