Хочу подякувати

Хочу подякувати

Хочу подякувати

Хочу подякувати Букнету за конкурс Супергерой поруч. За недосяжний розмiр – 300000 знакiв i заборону любовної лiнiї. Ох, як же це було важко!

Намагаючись зробити неможливе, я страшенно заздрила авторам верблюдам. Дивлюся – а вони пишуть не одну, а двi, три i бiльше конкурсних робiт одночасно! В моїй уявi з’являвся красeнь, який гордовито долав невимiрнi простори пустелi. Що той кiнь? Сама можу, як вiн – недовго i красиво! Але, якщо чесно – то бачила себе козою. Чомусь почала перестрибувати з однiєї теми на iншу швидко i косо-криво. Квапилася напевно. Весь час боялася не встигнути дописати свiй перший в життi роман.

Згодом перетворилася на черепаху. Я – i так, i сяк, а вона стоїть i не рухається. Щоденна фiзична зарядка, як i корисна їжа, виявилися безсилими. Черепаху не зрушити. Звернулася до дiдiвського методу – почала читати класикiв. Допомогло! Моя черепаха набирала швидкiсть i навiть злетiла. Я – мудра сова. Не можу ж я знати все! Добре, що пiд боком Iнтернет, який допоможе будь-якої скрутної хвилини.

Як же без кохання? Головна героїня пручається до останнього. Встояла. Залишила палкi почуття на потiм. Молодець – як i я. Погодьтеся – сухий виходить твiр, де немає мiсця для пристрастi i любовi.

Менi треба дописати 1000-1500 знакiв. Знаю про що, але не зможу, доки не прокричу на весь свiт, що я перемогла – перемогла свою невпевненiсть. Тому на даному етапi я… сорока.

Завтра буду перечитувати i виправляти помилки. Буду продовжувати насолоджуватися українською мовою.

Саме так, а не галасливими промовами потрiбно виховувати любов до рiдної мови, за що особлива подяка органiзаторам конкурсiв на Букнетi.

Оригінал статті на Букнет: Хочу подякувати

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"