Хмельницькі театрали виграли грант на постановку двох п’єс

Хмельницькі театрали виграли грант на постановку двох п’єс

Одну з них покажуть глядачам уже найближчим часом. Про це повідомляє ye.ua.

У грудні 2020 року Хмельницький обласний академічний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького виборов грант Українського культурного фонду «Інституційної підтримки закладам культури в часи кризи». Завдяки залученим коштам театралам удасться профінансувати дві вистави-прем’єри, які глядачі побачать уже найближчим часом. Загалом ідеться про 277 тисяч гривень.

«Ми виграли грант інституційної підтримки. У тяжкі часи пандемії Український культурний фонд підтримує різні  культурні інституції. Таким чином ми отримали фінансування на дві вистави — молодого режисера Дмитра Обєднікова «Очі блакитного собаки» та вистави за п’єсою Михайла Старицького «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці», — розповідає головний режисер обласного театру Дмитро Гусаков.

За його словам, перша вистава, яку побачать глядачі наприкінці цього місяця, поставить переможець лабораторії «СТРУМ»,  режисер Дмитро Обєдніков. Своєрідний творчий конкурс молодих режисерів відбувався у жовтні минулого року.Тоді на розгляд журі було представлено п’ять постановок, із яких експерти обрали одну найвдалішу, на їхній позір. Головним призом для режисерів-переможців була можливість поставити заявлену на конкурс виставу на сцені обласного театру.

«Усі роботи, представлені на лабораторії, мали високу художню цінність, але ми дійшли до висновку, що за багатьма критеріями перемогла п’єса «Очі блакитного собаки». Плануємо, що наш театр стане стартовим майданчиком для молодих режисерів і вже цьогоріч відбудеться ще одна така лабораторія. До речі, на конкурс грантів Українського культурного фонду подали роботу ще одного фіналіста театральної лабораторії «СТРУМ» Дмитра Леончика. Можливо, і його виставу побачать хмельничани», — додає Дмитро Гусаков.

Ще одну п’єсу, яку поставлять завдяки залученим коштам від УКФ – «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці», зрежисує сам Дмитро до 90-ліття обласного театру та 180-ої річниці із дня народження Михайла Старицького, ім’я якого носить заклад культури. Покажуть її у березні цього року.

Наталя ГАРМАТЮК

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Хмельницькі театрали виграли грант на постановку двох п’єс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"