Хмельницький: На сторінках альманаху — сорокарічна історія письменства

Хмельницький: На сторінках альманаху — сорокарічна історія письменства

Як повідомляє «Голос України», у центральній бібліотеці Хмельницького у режимі ZOOM-конференції представили літературно-публіцистичний альманах «Південний Буг».

Модераторами зустрічі стали подільський письменник Віталій Міхалевський та завідуюча методично-бібліографічного відділу міської централізованої бібліотечної системи Світлана Сінькова. Участь у зустрічі взяли літератори, читачі, бібліотекарі майже з сорока локацій.

Альманах був виданий завдяки програмі підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги «Читай українською», яка діє в місті. Презентований випуск об’єднав два номери, які присвячені сороковій річниці створення обласної організації Спілки письменників України.

У книзі представлено 65 авторів із Хмельницького, області, а також майстрів слова з інших міст. Є в ній і дослідницькі матеріали, гумор, твори для дітей. Розміщені спогади про тих, кого вже немає, адже книга представляє всіх, хто був учасником обласної організації НСПУ за всі роки її існування.

Увійшли до неї і твори початківців, зокрема учасників поетичного клубу «Роса», який діє при Хмельницькому національному університеті.

Ірина КОЗАК.

Фото надано міською централізованою бібліотекою.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Хмельницький: На сторінках альманаху — сорокарічна історія письменства

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Пишу для себе…

Кому цікаво – заходьте на твір “Чорна грань”. Книга бере участь у конкурсі кохання не купити. Цей твір я почала писати два роки тому, але лише зараз повернулася до нього. Знаю, що успіху мені не чекати, бо…

У-сю-сю! 2

Всім добра!

Можливо, мене не правильно зрозуміли попереднього разу і видалили мій блог, але я б хотів уточнити, що я хотів написати тільки, як я люблю вас всіх і вашу творчість!)

Більше всього мені подобаються помилки

Моя боротьба

У мене є дві п’єси на букнеті “вертеп” та “коли зупинився годинник”. Вони між собою змагаються. Але маленька проблема, дуже мало коментарів. Будь ласка потрімайте своїми коментарями.

Зимовий читацький марафон – 1 день

Триває перший день Зимового читацького марафону.

І вже маємо перші результати!

 

Марко Войт прочитав 9 творів

Олена Скуловатова прочитала 8 творів

Наталія Девятко прочитала 7 творів

Лена Муррр прочитала 5 творів

 

Інка

“Кохана Пустельного Вітру”. Анонс 9 розділу

Лавина пройшла повз караван, не забравши жодного життя. А чарівники подумки святкували спільну перемогу. Зараз вони були разом, вони були єдиною силою, що не знає ворогів і підступу, силою, у якої немає минулого, і яка розсиплеться,

Перейти до блогу