Меню

Химерне Місто: Кагоме Кагоме

Букнет Химерне Місто: Кагоме Кагоме

Химерне Місто: Кагоме Кагоме

В найхимерніші ігри грають діти разом. Ви не помічали? Мій особистий ТОП-3 найдивніший дитячих забавок:

* Кагоме-кагоме

* Un, deux, trois, soleil. (Один, два, три — завмри!)

* Викликалки (Кривава Мері, Ханако-сан, Чорні руки)

 

Сьогодні про Кагоме. “Кагоме Кагоме» — японська дитяча гра-пісенька. Діти саджають когось у коло, закривають обраному очі, а решта починають кружляти, тримаючись за руки, співаючи дуже дивну пісеньку про Кагоме. Коли пісеньку проспівали, всі завмирають, а дитина в центрі (він зветься оні — себто демон, огр) с заплющеними очима має вгадати, хто стоїть за його/її спиною.

Химерна частина гри — це та сама пісенька.

Ось її можливий переклад: «Кагоме, Пташка в клітці (або загублена). Коли ж, коли ми зустрінемося? За життя чи після смерті? Поглянь назад, хто твій кат?

Сумнівне й походження пісні, Кагоме може значити, як вагітну жінку, що втратила дитину від насильства, так і в’язня, що очікує на покарання, і має вгадати, хто ж зараз його вб’є…

Де подивитися як дітки бавляться:

— Страшна воля богів (2014 року) — дуже дивний фільм про те, як боги перетворили дитячі ігри на помсту людству та пошук найрозумнішого обранця. Чесно кажучи сюжет я не зрозуміла…

— Fatal Frame, гра 2001 року для PlayStation 2.

— Tactics аніме (Епізод 3)

— Кагоме — це ім’я протагоніста з аніме Ішуяша. Це така дуже старенька анімешка про хлопчика-напівкровку. Дуже раджу поціновувачам аніме. Графіка страждає, але сюжет блискучий!

— Існує фільм Kagome, 2017 року. Не дивилася, нічого сказати не можу.

— тут є приклад гри з аніме

https://www.youtube.com/watch?v=QUoa4Ga00kw — а тут пісня про дітей-привидів у забутому будинку “Circle You, Circle You by Zawazawa-P”

 

Оригінал статті на booknet.com: Химерне Місто: Кагоме Кагоме

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення