Меню

Фінал та новини!

Букнет Фінал та новини!

Фінал та новини!

Вітаю, мої хороші)))

Знаю, що багато хто розчарувався у старшому Веласкесі, і прекрасно розумію чому. Є думки написати історію про нього, чому він так вчинив, адже сам персонаж досить цікавий, і на мій погляд не до кінця розкритий, все-таки більше часу було приділено Мері та Даміану. Але час покаже))

 

Тепер до новин:

На початку вересня стартує моя нова книга «Дорожче снів». Все буде так, як ми з вами любимо: емоційно, спекотно, ніжно та палко. Я вже полюбила головних героїв, і сподіваюся вони вам теж припадуть до душі.

Дату початку публікації не називаю, тому що все ще сподіваюся, що 1 вересня буде зайняте школою та садочком))

Ознайомитися з прототипами головних героїв можна в інстаграм або  фейсбук

 

Також, на початку вересня проведу розіграш друкованої книги «Пташка у клітці», якщо є бажаючі))

 

Мої хороші, не припиняю повторювати, що ви у мене найкращі та найщиріші читачі)) Я безмежно щаслива бачити вашу підтримку, любов, доброту)) Без вас не було б мене. Саме ви надихаєте, ви підштовхуєте до кращого і даруєте натхнення)) Нагадую, що до 1 вересня я у відпустці, але завжди на зв’язку))

 

І… вітаю вас з нашим спільним святом. З днем незалежності України! Наша країна найпрекрасніша. Тут живуть щирі та добрі люди, прекрасні як ззовні так і зсередини)) Я щаслива бути українкою, громадянкою нашої мальовничої країни. Вірю, що наша Україна перетвориться на дім для усіх українців, що наші життя з кожним днем будуть ставати кращими, а наша земля буде заквітчана Любов’ю))

Оригінал статті на booknet.com: Фінал та новини!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення