Фінал! Незламні!

Фінал!  Незламні!

Фінал! Незламні!

Доброго вечора, мої красуні))) 

Зламані

18+ 

Емоційно, спекотно, смачно, та чуттєво!

(с) Ти поки не моя…але я бачу твій погляд.

(с) Можна стерти кохання з пам’яті. Викинути з серця – це вже інша історія.

(с)я марив намагаючись тебе розгадати

Ця історія була вигадана у мить, коли я відчувала себе напрочуд погано, адже в той час у мене почалися проблеми із зором. Я поставила усе на паузу, але творчість, мабуть, ніколи не ставиться на паузу. Мені так кортіло писати, що Мага і Кріс намалювалися у  моїй голові легко і просто. Ви знаєте, я дуже люблю ось такі історії, наче банальні, але з надривом, з надломом у герояїх.

Цією книгою в першу чергу я хотіла показати вартість дружби. На даль іноді стається так, як у Віки та Тіни. Це не щось нове, але однаково подібне викликає багато думок. Прикладом Тіни та Віки я хотіла показати, як не варто чинити. Дружба, вона ж не просто підтримка. Дружба- це коли ти радієш за людину поруч, щиро. Коли ти страждаєш з нею  і ділиш біль. Дружба – це складнощі у житті які ви проходите разом.

 

Цією книгою я хотіла показати вам, що кохання не купити. Не тому, що є такий конкурс на Букнет, адже ідея прийшла ще до нього. Ні, мені хотілося довести, що кохання, воно таке непередбачуване та складне, зовсім не просте, та одночасно неймовірно прекрасне. Воно змінює, хочеш ти того чи ні. А ще дарує світло. 

Знаю, ви чекаєте відповіді на основне питання, що ж далі з Магою та Кріс? А далі, мої любі

Незламні

Цитати з наступної частини:

Цікаво, чи побачу я тебе колись знову? Чи все, що мені залишиться – спогади про майбутнє, якому ніколи не стати реальним?

*** 

Навіть якщо я не показував цього, знай, я горів. Мага

(с) Незламні

Уривок:

Вона сниться мені. Вкотре. Вона кожної ночі приходить у снах й просто докірливо дивиться зеленими очима в мої, а по її щоці стікає сльоза. Я тягнуся до неї рукою, але Кріс завжди така недосяжна. Між нами немов капає драма, та сама, яку створив я. 

 

Прем*єра орієнтовно в кінці лютого)))

 

jIDwzPnM  – Покидьок. Гра на кохання триває…

 

 

64aufV2M   Моя Кара

 

Оригінал статті на Букнет: Фінал! Незламні!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"