Фінал “Магічного полювання”!

Фінал “Магічного полювання”!

Фінал “Магічного полювання”!

“Магічне полювання”

Уривок:

“З’явився Довгов’язий і моє життя повернуло на стежину хаосу…

Я стояла у тронній залі. Серйозно. Сама досі шокована, що у цій, як виразився Бліад — фортеці, є тронний зал. Отже, я стою перед Бліадом, що розслаблено сидить на троні із закинутою ногою і вислуховую сміховинні звинувачення. Так і хочеться показати йому універсальний жест.

— Сивілла Лінкольн, із роду мисливців Лінкольн, вчинила ряд злочинів проти нечисті, а саме: вбила на Магічному полюванні — Єхидну. Гноллу, та охоронця боліт в нашому, Прикордонному лісі. Після озвучення скоєних мою «злочинів» нечисть, що була присутня, заричала, зашуміла й закричала, деякі навіть копитами тупали по кам’яній підлозі. Так, тут присутня нечисть різного рівня, і вони з цікавістю наглядали за процесом. Рада, що їм весело, та мені зовсім не до веселощів.

— Смерть! Смерть! Смерть!

Нечисть почала скандувати вирок для мене. І тільки після цих слів, я зрозуміла, що ситуація катастрофічна.

— Тихо! — викрикнув Бліад.

Миттєво запанувала тиша. Нечисть, одразу, без зайвих запитань та роздумів виконала його наказ. А Довгов’язий сів рівно на своєму троні й спокійно заговорив.

— Стратити? Останню представницю славетного роду Лінкольн? — Блідолиций зробив паузу й дивився на своїх підданих, а на мене навіть не глянув, — Занадто легко й необдумано. Втрачати такий екземпляр?..

Я екземпляр? Ні, це вже всі межі переходить! Я настільки обурилась, що не втримала язика, який, можна сказати, утримувала зубами…

— Я не екземпляр! Добирай слова Блідолиций, Довгов’язий, Білявий… Виродок! Самопроголошений король нечисті! Самозванець! — в кожне слово, я вкладала цілу тону люті, яка виривалась з мене.

— За ці слова, ти помреш на місці! Людино! — не знаю точно звідки, та перед мною з’явився командир нечисті, той самий, якого я вчора бачила коли він відкривав портал. А слово “людина”, він промовив з огидою. І мені стало зрозуміло, як він любить людей та якої про них думки.

Та його тон, то найменша моя проблема, бо в його руках була величезна дворучна сокира (сокира з довгою ручкою, щоб тримати обома руками). А командир був такий величезний й дужий, що сокиру тримав однією рукою. Я відступила на крок та мені звело ногу і я впала… на холодну, кам’яну підлогу. Потім ще й захлинулась власною слиною і закашлялась. Це викликало сміх у нечисті, яка ще нещодавно, викрикувала «Смерть».

І чомусь, в цей не відповідний момент, я пригадала «казку», яку почав мені розповідати батько і яку я сама дочитала уже дорослою… “Мова потиличників”, якщо ми не слухаємо серце, Вищі сили застосовують мову знаків і сигналів…”

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Фінал “Магічного полювання”!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"