Фіаско, булінг, імена

Фіаско, булінг, імена
– Що зроблено, те зроблено, – заспокоювала я себе.
І стиснувши зуби продовжувала писати.
Іноді кидала відразу по два розділи, а іноді взагалі по чотири (це був той самий період, коли розчарування дійшло до критичної точки). Відверто кажучи, я хотіла вже якнайшвидше завершити роман, щоб відчути себе більш-менш вільною.
Хотілось вже сісти за своє недописане фентезі. Або все-таки почати писати свою наукову роботу.
Хочу сказати, що «Панна Зміювата» зазнала фіаско. І не допомогли їй ні добряче здавалось би «продумані» цитати, ні описи природи, ні симпатичні персонажі, до яких я прикипіла всім серцем, ні соціальні теми на кшталт булінгу у школі. Хоча останнє мені видалось якраз важливим.
Ви коли – небудь задумувались, що сталось з тими людьми, над якими знущались у школі? Я маю на увазі – якими вони стали? Сильними чи може вони здались і стали такими, якими їх хотіли бачити їхні однокласники?
Ще одна тема, мабуть одна з найпопулярніших, паразитування на інших.
А недавно я бачила десь тут обговорення про чужоземні імена у творах наших рідних авторів.
– Сама не без гріха, у тебе ж персонаж Крістіна! – скажете ви.
Втім я маю дещо своєрідне виправдання, а ось і воно:
« – Більшість моїх знайомих Христин називають себе Крістінами і уявляють себе іноземками. Це так безглуздо.
– Бути іноземцем?
– Ні, брати чуже ім’я, яке не належить тобі. Щойно якась Христинка, Даринка, Наталочка чи ще якась дівчина із провінції їде у велике місто, вона раптово стає Крістіною, Дашею, Наташею. Інше ім’я – інша людина, вони саме так думають. Не змінюй своє.»
Таких Крістін є доволі багато. Вони є скрізь і це стає вже нормою.
Головна героїня роману Крістіна свідомо змінює своє ім’я, відрікаючись від свого минулого. Вона хоче почати нове життя, надіючись, що нове ймення змінить ставлення до неї. Але чи можна відректись від себе?
Так, я заклала у роман «Панна Зміювата» доволі багато таких роздумів. Те ж саме конкурсне «кохання не купити», яке буквально вистрибує ледь не у кожному розділі…
Власне, це мабуть все, що я хотіла написати. Якщо хтось напише відгук під книгою та вкаже на помилки – буду неймовірно щаслива!
Всім добра і сонця! Воно потрібне нам у цю холодну зиму)))
Оригінал статті на Букнет: Фіаско, булінг, імена
Блог
Знижка на Чванька!Вітаю, букнетівці.
А ви знаєте хто такий чванько?
Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору, сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))
Голосуємо за обкладенку)))Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?
1
2
Буду рада почитати ваші коментарі)
Видавець Олег Зень презентує першу книгу на БукнетЗустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.
АНОТАЦІЯ
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.
Вітаю, дорогі читачі!
Сьогодні я до вас з купою гарних новин))
Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою
Завершення книги та знижки :)Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.
Оскільки скоро найбажаніший
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.