Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч запланований на 20 – 24 жовтня у гібридному форматі. Реєстрація для учасників вже відкрита. Про це йдеться на офіційному сайті заходу.

 

Темою цьогорічної виставки у Франкфурті є «re: connect». Почесним гостем ярмарку стане Канада.

 

У 2021-му виставка запропонує нову програму Frankfurt Workstations, яка дозволить учасникам орендувати столи в щоденних залах для зустрічей. На фестивалі очікується приблизно дві третини кількості учасників, порівняно з 2019 роком. Також Франкфурт обіцяє еволюцію своїх віртуальних платформ, включаючи Frankfurt Rights та потужні програми для онлайн-конференцій.

Організатори наголошують, що безпека є пріоритетом виставки, тому відвідувачам будуть запропоновані адекватні приміщення для соціального дистанціювання. Площа найменшого виставкового стенду  становитиме вісім квадратних метрів, замість попередніх чотирьох. Кількість загальних відвідувачів буде контролюватися та обмежуватися відповідно до норм та обмежень, встановлених на той час.

 

«За останні місяці ми провели глибокі дискусії з нашими клієнтами та створили план відповідно до потреб наших експонентів. За рахунок оновлених умов участі у виставці ми хочемо полегшити нашим експонентам у Німеччині та в усьому світі прийняття рішення про приїзд до Франкфурту. Як завжди, захист здоров’я наших експонентів та відвідувачів є пріоритетом. Тому наші процеси планування гнучкі, що дозволяє швидко адаптуватися до мінливих вимог», – зазначив директор ярмарку Юрґен Бус.

 

Реєстрація для участі у виставці триватиме до 31 травня. На випадок чергового сплеску Covid-19 чи обмеження подорожей, що вимагатиме припинення виставки, організатори підготували «шляхетну політику скасування».

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — традиційний європейський книжковий ярмарок, історія якого сягає декількох століть. Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у місті Франкфурт-на-Майні, Німеччина. Найбільший книжковий ярмарок світу.

 

Як повідомлялося, у 2019 році Україна із власним національним стендом уп’яте відвідала Франкфуртський книжковий ярмарок.

 

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"