Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

Франкфуртський книжковий ярмарок цьогоріч запланований на 20 – 24 жовтня у гібридному форматі. Реєстрація для учасників вже відкрита. Про це йдеться на офіційному сайті заходу.

 

Темою цьогорічної виставки у Франкфурті є «re: connect». Почесним гостем ярмарку стане Канада.

 

У 2021-му виставка запропонує нову програму Frankfurt Workstations, яка дозволить учасникам орендувати столи в щоденних залах для зустрічей. На фестивалі очікується приблизно дві третини кількості учасників, порівняно з 2019 роком. Також Франкфурт обіцяє еволюцію своїх віртуальних платформ, включаючи Frankfurt Rights та потужні програми для онлайн-конференцій.

Організатори наголошують, що безпека є пріоритетом виставки, тому відвідувачам будуть запропоновані адекватні приміщення для соціального дистанціювання. Площа найменшого виставкового стенду  становитиме вісім квадратних метрів, замість попередніх чотирьох. Кількість загальних відвідувачів буде контролюватися та обмежуватися відповідно до норм та обмежень, встановлених на той час.

 

«За останні місяці ми провели глибокі дискусії з нашими клієнтами та створили план відповідно до потреб наших експонентів. За рахунок оновлених умов участі у виставці ми хочемо полегшити нашим експонентам у Німеччині та в усьому світі прийняття рішення про приїзд до Франкфурту. Як завжди, захист здоров’я наших експонентів та відвідувачів є пріоритетом. Тому наші процеси планування гнучкі, що дозволяє швидко адаптуватися до мінливих вимог», – зазначив директор ярмарку Юрґен Бус.

 

Реєстрація для участі у виставці триватиме до 31 травня. На випадок чергового сплеску Covid-19 чи обмеження подорожей, що вимагатиме припинення виставки, організатори підготували «шляхетну політику скасування».

 

Франкфуртський книжковий ярмарок (нім. Frankfurter Buchmesse) — традиційний європейський книжковий ярмарок, історія якого сягає декількох століть. Щороку ярмарок відбувається у жовтні з середи по неділю включно у місті Франкфурт-на-Майні, Німеччина. Найбільший книжковий ярмарок світу.

 

Як повідомлялося, у 2019 році Україна із власним національним стендом уп’яте відвідала Франкфуртський книжковий ярмарок.

 

Оригінал статті на Suspilne: Франкфуртський книжковий ярмарок 2021 відбудеться у гібридному форматі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"