Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю та живими персонажами, що я читала до таймскіпу просто без перерви…)) Навіть проди зірвала(пробачте, любі мої читачі, скоро все буде).

Але скажу одразу, роман просто вартий цього. Вартий часу… 

Все ж, час – це найдорожче, що є в кожного з нас. Я не пошкодувала ані про жодну хвилинку, проведену за читанням початку(і впевнена, що не пошкодую і про наступні хвилини, хоча, скоріше години))))

Щось в ньому є, щось особливе, не знаю. До нього я такого ще не читала. 

Згадала, як це, коли затамувавши подих перегортаєш сторінки, з одного боку дуже бажаючи дізнатись, що буде далі, а з іншого навіть боїшся… Бо ти реально не знаєш, у що це виллється. Але й відірватися не зможеш, якщо вже почав. Це прямо як справжній наркотик. 

Реальна історія. Реальне життя. Автор – літописець, яка просто змінює імена і деякі місця дії. 

Сюжетно, тональністю і посилом одна з цікавіших речей, які я читала останнім часом. І так, я можу з впевненістю сказати, що роман заслуговує на всі свої зірочки і відданих фанатів. 

Більш того, книга настільки запала мені в душу, що я не змогла пройти повз і не купити її практично прямо з рук авторки, Лани Вернік, щоб продовжити читання вже з паперу  =)) Доставка від Лани і до мене зайняла всього день і, наскільки я знаю, книжечки в неї ще є ;)) 

 

Одразу після обкладинки я звернула увагу на текст, написаний на місці традиційної анотації. 

 

Тому дам вам його і тут. 

 

Межі пристойності… Шаблони, норми поведінки, котрі прийняті в суспільстві колись давно, і чомусь всі старанно їх дотримуються, іноді всупереч здоровому глузду приносячи своє щастя в жертву… Хто їх придумав і встановив? Де вони починаються і де закінчуються? Чи повинні ми підлаштовувати своє життя під них? Ця книга не про розбещену поведінку з відвертими сценами, вона про непростий шлях до щастя двох закоханих, про сміливість протистояти “поважним” думкам оточуючих, про здатність будувати своє життя, керуючись власними принципами, про “БУТИ” і “ЗДАВАТИСЯ” людьми…

 

“Межі пристойності” це дійсно та робота, яку, як на мене,  має прочитати кожен. 

Я вже почала, а ви?

 

Оригінал статті на Букнет: Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"