Фото від Опудала

Фото від Опудала

Фото від Опудала

Привіт!) Хочу сказати величезне дякую всім, хто наразі складає мені компанію на фермі Богдана Фородая. А новачкам, гадаю, буде цікаво познайомитися з нашими мешканцями. 

  

 

“Чоловік насунув старомодного капелюха на брови. З самої першої зустрічі я ніяк не могла пригадати, кого він мені нагадує, аж раптом прозріла. Лісник Ґагрід із «Гаррі Поттера». Хіба що трохи молодший”

 

 

________________________________

 

“Марійка насилу рахувала до п’яти, могла назвати лише кілька літер з алфавіту та жодного разу не вчила вірша на пам’ять. Їй було важко ідентифікувати цифру з її значенням, а додавання та віднімання взагалі залишалося поза межею розуміння. Проте логіці й обізнаності навколишнього середовища малій не було рівних. У тому, що стосувалося «дорослих» справ, вона почувалася як риба у воді. 

– Ось дивись, на фермі жила одна корова, – я почепила магнітну фігурку на дошку, – до неї в гості прийшла ще одна. Разом…

– Корови не ходять у гості, – перебила дівчинка. – Їх водять на пасовище та до биків на спарювання. Більше нікуди”.

 

 

 

__________________________________

 

“Я схопила з грядки помідор та жбурнула його в Фородая.

– Бісів гуморист! Я ледь не посивіла!

– Та годі, – веселився велетень, ухиляючись від овочевої атаки. – Годі нищити мій врожай! Серйозно, вирахую з гонорару! Не рвіть той патисон, він ще не дозрів! Катерино!

Клята рослина і так не піддавалася, тільки подряпала мені руки. Я кинула спроби завдати удару жартівнику. З останніх сил зібрала волю в кулак та вдихнула побільше повітря.

– Я йду звідси!

– Ніколи б не подумав, що у такій тендітній жінці може поміститися стільки злості, – промовив Богдан Романович. – У вас аж вуха горять.

– То алергія на вас!

___________________________________________

 

“– Хотіла з тобою поговорити… Те, що сталося на ярмарку… – Жако вивів мене з рівноваги, тому слова ніяк не хотіли шикуватися у змістовне речення. – Це, звісно, неприємно, але…

– Це типово, – обірвав Фородай. – Мене більше турбує те, що тобі довелося плавати у тому лайні разом зі мною.

– Про мене не турбуйся, – занурилася пальцями в колюче темне волосся й скуйовдила його, через що Богдан став виглядати трохи кумедно. – Я готова до дуже тривалих запливів.

Він поклав голову мені на коліна.

– Чому?

– Чому що? – не зрозуміла я.

– Чому ти так ставишся до мене? Я ж… – Богдан з сумом подивися мені прямо в очі. – Я ж за увесь час тобі навіть квітів не подарував. Ми бачимося по кілька годин на день, та й ті переривають мої недолугі працівники… Вже мовчу про компліменти чи іншу романтичну хрінь.

– Просто терплю, бо ти до біса багатий, і відтак я маю змогу жити у розкоші, – відповіла жартома.

– Смієшся, але у такому випаду все б пояснювалося.

          

 

Більше візуалізацій шукайте на моїй авторській сторінці у Фейсбук. Обіймаю))

Оригінал статті на Букнет: Фото від Опудала

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"