Фолькльорне фентезі від Вікторії Задорської!

Фолькльорне фентезі від Вікторії Задорської!

Фолькльорне фентезі від Вікторії Задорської!

Добрий день, любі читачі)

Я тепер відьма

Анотація:

Наталка Гоголь – закоренілий скептик і журналіст. Вирушивши на інтерв’ю до баби Килини, дівчина не очікувала, що стара помре в неї на очах, ще й передасть їй свою відьомську силу. Ту ніч журналістка хоче забути, наче страшний сон, але… Зробити це дуже складно, коли починає рости хвіст і всюди ввижаються чорти.
Нечиста сила обрала дівчину відьмою, яка повинна врятувати їх від вимирання. Але допомогти їм складно, адже протистояти доведеться церкві та… Інквізиції. Проте, в Наталки не залишиться вибору. Нечисть закрутить дівчину в небезпечному танку, де буде все: лиса гора, польоти верхи на особистому чорті, древні ритуали та боротьба за добро.

У тексті є: сильна героїня, фольклор, супергерой поруч

Уривок з книги:

Невелика кімната знаходилася в абсолютному безладі. Розгардіяш заполонив кожен міліметр простору. Перехняблений стіл, підпертий до стіни, був захаращений книгами, журналами та записниками, аж під стелю. З пузатої дерев’яної шафи вивалювалася брудна білизна. Біля ліжка виднілося відро з нечистотами. А на самому ліжку, вкрита пуховими перинами лежала стара жінка. Виглядала вона кепсько: піт горохом котився по жовтому зморщеному обличчі, гачкуватий ніс, з великими ніздрями, був вкритий висипом, великі пожадливі губи шамкотіли щось малозрозуміле, а кожне око по п’ятаку, дивилося в різні боки.

Я не вигадала нічого кращого, як перелякано кинутися вперед. Чомусь одразу в голові почали виникати всі ті ролики з інтернету, де показували, як правильно надавати першу допомогу людям з серцевим нападом.  

— Що трапилося? Вам погано? — запитала, схилившись над потворною старою.

Жінка нарешті сфокусувала погляд і поглянула на мене. Але зробила це так… Гостро, чіпко, агресивно. В народі про таке кажуть, що в неї «чорне око». Мені аж серце завмерло й дуже захотілося сахнутися і відійти вбік. Але я стрималася, переконуючи себе, що Килина потребувала допомоги, а тому не зовсім контролювала свої дії.

Оригінал статті на Букнет: Фолькльорне фентезі від Вікторії Задорської!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу