Флешмоб “Що читає автор?”.

Флешмоб “Що читає автор?”.

Флешмоб “Що читає автор?”.

 

Розпочинаємо. Автор читає слр, як не дивно. Просто я пишу таке «мракобесие», що, мимоволі, хочеться відпочити душею, відволікшись на щось кардинально інше.

Отож, любовні романи, які я прочитала на Букнет і які вам рекомендую:

УСТИНА ЦАЛЬ «Сто мільйонів зірок для тебе»
КСЕНІЯ ДЕМИДЕНКО «Подаруй мені себе»

Що я можу про них сказати? Я можу дуже довго їх розхвалювати, але підемо трохи іншим шляхом. Я вам повідаю, чого в цих творах точно немає:

Немає владного героя.
Фізичного чи морального насильства над жінкою, стосунків типу жертва-аб’юзер, товар-покупець.
Нема відвертих еротичних сцен.

Нічого не маю проти останніх, але ж як вони описуються?! Ми люди чи тварини?!

Знаєте, книгу все таки «роблять» герої. Живі герої, а не картонні. Ті, які не просто їдять чи сплять, а потім справляють свої елементарні фізіологічні потреби. Книгу «роблять» герої, які сумніваються, які переборюють себе, які страшаться піддаватися почуттям, а потім пірнають в них з головою. Книгу «роблять» герої, які заслуговують на кохання, як би це банально не звучало, а отримавши його в дар, не розмінюються ним і не торгують. Про таке кохання ми всі мріємо. Про рівноправне. Без бруду. Якщо хочете його просто зараз, переходьте за активними посиланнями (сподіваюсь, активними). Обіцяю, що не пожалкуєте!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Що читає автор?”.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"