Флешмоб “Що читає автор?”.

Флешмоб “Що читає автор?”.

Флешмоб “Що читає автор?”.

 

Розпочинаємо. Автор читає слр, як не дивно. Просто я пишу таке «мракобесие», що, мимоволі, хочеться відпочити душею, відволікшись на щось кардинально інше.

Отож, любовні романи, які я прочитала на Букнет і які вам рекомендую:

УСТИНА ЦАЛЬ «Сто мільйонів зірок для тебе»
КСЕНІЯ ДЕМИДЕНКО «Подаруй мені себе»

Що я можу про них сказати? Я можу дуже довго їх розхвалювати, але підемо трохи іншим шляхом. Я вам повідаю, чого в цих творах точно немає:

Немає владного героя.
Фізичного чи морального насильства над жінкою, стосунків типу жертва-аб’юзер, товар-покупець.
Нема відвертих еротичних сцен.

Нічого не маю проти останніх, але ж як вони описуються?! Ми люди чи тварини?!

Знаєте, книгу все таки «роблять» герої. Живі герої, а не картонні. Ті, які не просто їдять чи сплять, а потім справляють свої елементарні фізіологічні потреби. Книгу «роблять» герої, які сумніваються, які переборюють себе, які страшаться піддаватися почуттям, а потім пірнають в них з головою. Книгу «роблять» герої, які заслуговують на кохання, як би це банально не звучало, а отримавши його в дар, не розмінюються ним і не торгують. Про таке кохання ми всі мріємо. Про рівноправне. Без бруду. Якщо хочете його просто зараз, переходьте за активними посиланнями (сподіваюсь, активними). Обіцяю, що не пожалкуєте!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Що читає автор?”.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрічайте драконячу новиночку!

Нова історія з шаленими драконами, вродливими дівчатами, пригодами та небезпеками!

 “За дракона не піду!”

 Приємного читання моїм вірним читачам і новим друзям!

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Починаю вести більш активну “блогерську” діяльність 🙂 Можливо, комусь буде цікаво дізнатись “потаємне життя” своїх улюблених письменників та колег по цеху (а то все “знижки і промокоди”

Відбудеться презентація нового видання Вадима Пепи

Письменник Вадим Пепа, лауреат Літературно-мистецьких премій імені І. С. Нечуя-Левицького та імені Олеся Гончара запрошує всіх охочих на презентацію свого нового видання «Володар Грому».

Обговорення

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали англійською мовою

Вийшов англійський переклад книжки «Світлий шлях: історія одного концтабору» українського журналіста і публіциста Станіслава Асєєва. Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Англ

Книга колеги “Паспортист” Захар Цибченко

Привіт, мої любі читачі та колеги! 

Сьогодні я до вас з рекомендацією. Дуже хочу звернути вашу увагу на молодого, але надзвичайно талановитого автора, книга якого чергову ніч поспіль не дає спокійно спати. Натрапила на

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"