Флешмоб “Що читають автори?” від Таліани

Флешмоб “Що читають автори?” від Таліани

Флешмоб “Що читають автори?” від Таліани

Вчора Олена Блашкун започаткувала на Букнеті гарний флешмоб, думкою якого дозволити іншим зазирнути до бібліотеки авторів. 

Спробую обрати кілька з них, що мені сподобалися. Вибір важкий. Багато книжок ще перебувають “у процесі” й сам автор не знає чим усе закінчиться:) 

Короткі містичні оповідання:

“Гостинність” від Міла Костриця. Без річок крові. Трохи моторошне й мудре водночас. Пробирає до гусячої шкіри.

“Ваша поїздка почалася” історія від vitaly.dulenko, яку читач здолає за 15 хвилин. Для тих хто полюбляє фільм “Назад у минуле”. 

Страшні три букви або СЛР:) Якщо вже читати про кохання, то  це має бути цікаво, дотепно, непередбачувано, якісно. Пропоную три книги, які мене у цьому жанрі найбільш сподобалися.

“Тихе море” від Ліна Алекс Не знайшла у книзі єдиної зайвої букви. 

“Негожий” від Інна Камікадз Неідеальні герої у неідеальному світі. Мова авторки це щось! Рівень дотепності 100% 🙂

“Ластівка” від Леся Найденко Леся пише легко, цікаво, з великою кількістю гумору. Підіймає важкі теми й змушує замислюватися. Ця книга є єдиною в моєму списку платною. З технічних причин (неможливості поповнення свого рахунку з-за кордону), не знаю чим усе закінчилося:( Вірю, що був хеппі енд:)

До речі, із тієї самої технічної причини не можу давати авторам нагороди. А дуже хочеться! Дійсно багато творів заслуговують від читачів на фінансову підтримку.

Детектив:

Вже не дочекаюся чим там закінчиться історія від Ана Пест  “Діамантова згуба” Твір “у процесі” з гарно промальованим історичним фоном. Сподіваюся це стане авторці поштовхом до закінчення історії:) 

Психологічні трилери:

Олена Скуловатова так закрутила “Пацанка за квотою”, що у книзі вже понад 200 сторінок, а вона продовжує тримати у напрузі. Багато персонажів, але, на диво, не має плутаниці. Вибори, психологія, сектанти й багато чого іншого.

“Два життя” від Мар’яна Доля дуже атмосферна книга. Легко уявляєш себе голодним у зимовому лісі.

Супергерой поруч:

Дві книги зі дещо схожим початком. Обидві “у процесі”. Кожна мене чимось зачепила.

“Професор і Дерево Життя” від Марта Кейс та “Місія чаклунів” Ярина Мартин

 

Окремо хочу згадати творчість Наталія Девятко (Natalia Devyatko) та Марко Войт. На їх сторінках можете сміливо обирати те, що в око впаде. Кожне слово на своєму місці.

На останок ще дві книги, про які б було шкода не згадати. Авторки так вміють красиво складати до купи слова, що починаєш тихо заздрити:) Одна чіпляє гумором, друга неперевершеними епітетами й зворотами  “Зустрінемось у сні або Тримайся від мене подалі” від Тіа Кузь та “Обсидіановий кинджал” від Zoriana Bezodnia

Від мене це все:) Вибачайте, якщо когось забула. Читаймо, бо ми того варті!

Ваша Таліана

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Що читають автори?” від Таліани

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"