Флешмоб: Почуття ВІд ОтриманоЇ “ПосмІшки” Читача!

Флешмоб: Почуття ВІд ОтриманоЇ “ПосмІшки” Читача!

Флешмоб: Почуття ВІд ОтриманоЇ “ПосмІшки” Читача!

Привіт усім хто мене читає, спостерігає за моєю творчістю і просто зайшов подивитися “Що ж вона там пише?))))” !

Коли я побачила на своєму рахунку гроші, спочатку здивувалася, гадала, що то якась помилка, а потім, коли дізналася істину причину цієї події(!)… Саме так(!) для мене це ПОДІЯ!… Була в шоці – не думала, що моя творчість буде оцінена в грошовому еквіваленті)))

Ні, я не скажу, що мій роман поганий(!) Звісно, є недоліки, ще потрібно виправляти помилки та вдосконалювати своє володіння мовою, але я тяжко працювала, я почала жити нічним життям заради сторінок роману, я викохувала його немов рідне дитя, я раділа й сумувала разом зі своїм героєм (зрештою, певне, як і кожен письменник)!

Але для мене це нові почуття, я автор-початківець, тож не можу передати словами скільки їх в моєму серці!

Трішки відійшла від теми))) Продовжимо…

Так от, чому я вирішила написати цей блог, інколи читачі не розуміють які бажані для НАС(!), АВТОРІВ, є ваші коментарі, зірочки, винагороди!!!

Ні, ми не прагнемо фінансового покращення з вашої допомоги… Хоча і це не погано)))))))))))))…. Гадаю зі мною погодиться не один автор, що ВАША УВАГА ТО Є ВСЕ!!!

Завдяки Вам ми можемо бути впевненими, що наша праця не даремна, що ми приносимо задоволення іншим, що нас прийняли в ряди цієї творчої, нелегкої професії!!!!! 

Коли читаєш Ваші коментарі, то в грудях, немов у героїв романів, палає вогонь, перехоплює подих, метелики заполоняють мозок, руки від нетерплячки не знають собі місця))), посмішка сяє на устах… МОЖНА ЩЕ ЗРОБИТИ МІЛЬЙОН ОПИСІВ СТОСОВНО СВОГО СТАНУ В ТОЙ МОМЕНТ)))

Коли ви продовжуєте коментувати наші книги, ставити зірочки, дарувати винагороди, то відкривається ДРУГЕ ДИХАННЯ… НІ! навіть не друге(!) не можу точно сказати яким воно стане за розрахунком, але знаю точно, що ви надихаєте нас – ПОДАРУВАТИ ЖИТТЯ НОВІЙ КНИЗІ, НОВИМ ГЕРОЯМ, НОВИМ ПОЧУТТЯМ!!!!

Тож прошу Вас, ЛЮБІ НАШІ ЧИТАЧІ, краще не так(!) , – БЛАГАЮ!!!! не забуваєте ділитися своїми враженнями!!! Коли ви прочитали книгу приділіть хвилинку уваги і подаруйте автору “свою посмішку”… По можливості, якщо ви читаєте твір і на певній главі відчули сплес емоцій(!), то не забувайте поділитися з іншими!))))) ПОВІРТЕ! Це для нас дуже ВАЖЛИВО!!!!!!

Дякую за УВАГУ)))

Дякую Міка Стів за допомогу та підтримку! Якби не ти, я б навряд продовжила свою працю)))

Дякую Юлії за винагороду!

Дякую всім хто читає мене, читав та продовжує читати!

А ЗАРАЗ ХОЧУ ЗРОБИТИ ВИКЛИК!!! ІНШИМ АВТОРАМ!!! ПРОПОНУЮ ВАМ СТВОРИТИ ФЛЕШМОБ НА ТЕМУ: ПОЧУТТЯ ВІД ОТРИМАНОЇ “ПОСМІШКИ” ЧИТАЧА!

Давайте всі разом поділимося своїми почуттями з читачами!!!

А ви!, любі наші читачі, не будьте скупими на вашу увагу!!!!!!!!))) Залишайте побільше коментарів, зірочок, винагород!!!!!!!!!!!

Міко, приймай естафету від мене! 😉

Передавай її іншим авторам і зробимо великий ланцюжок на всю нашу любу Країну!!!!

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ ТА ПІДТРИМКУ МОЄЇ ІДЕЇ!

Щиро Ваша Н.М. (NAtiKO)

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб: Почуття ВІд ОтриманоЇ “ПосмІшки” Читача!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Відомий перелік раритених книжок, які митники передали бібліотекам і музеям у 2022 році

Упродовж 2022 року митниці Держмитслужби склали 17 протоколів щодо намагань вивезти книжки та періодичні видання, а також передали 31 цінну книжку до бібліотек і музеїв. Про  це повідом

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"