Меню

Флешмоб «моя яскрава героїня»

Букнет Флешмоб «моя яскрава героїня»

Флешмоб «моя яскрава героїня»

Привіт;) Мене(поки що) не запрошували до жодного флешмобу, а я між іншим, їх дуже полюбляю❤️
Лесандра Славичч запрошувала долучатись “інших”, тому вирішила бути тою іншою:D

З підліткового віку, вона відчула знущання від однолітків(не тільки словесні). Одних людей це робить сильніше, інших ламає. У Весни є найкраща подруга, яка теж пережила булінг тому обидві дівчинки залишились цілими, лише трохи надщербленими. В продовж сюжету, ГГ буде зміцнюватись і відновлюватись, а допожуть в цьому близькі та, звичайно, кохання❤️

Одне її ім’я говорить про те, що дівчина не звичайна. Нехай не вона його обирала і навіть цурається та це одна з перешкод, які вона має подолати. (І так, такі імена давали дівчатам в Радянському Союзі, так само як Октебрина чи Тракторина)

А щодо зовнішньості, вона не ідеал. Має невисокий зріст, худенька і немає шикарного бюсту. Та має(як я вже писала) руде, хвилясте волосся. Вона його не любить, їй здається ніби це не гарний колір. Та насправді, багатьох чіпляє, ця яскрава родзинка. Карі очі і миле, досі дитяче обличчя, в свої двадцять років.

 

Ось така вона “моя яскрава героїня”. Яскрава і зовні і всередині.

 

 

 

Оригінал статті на litnet.com: Флешмоб «моя яскрава героїня»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення