Флешмоб “Магія снів”

Флешмоб “Магія снів”

Флешмоб “Магія снів”

Вітаю, мої любі! Із задоволенням приймаю естафету і приєднуюся до флешмобу “Магія снів”, який започаткувала Наталія Дев’ятко.

Уривок:

Знов вона була посеред туману. Тоді йшла на голос, що кликав її на ім’я. Та в який би бік не рушила, завжди опинялась перед своїм будинком і зачиненими дверима. Зрозуміло, що дорога у неї одна – зайти всередину. Але вона не мала жодного уявлення, як відчинити двері. Це нагадувало одну з тих комп’ютерних ігор, які так полюбляв Пол. Потрібно було лише знайти необхідний предмет, щоб перейти на наступний рівень.

Але ж це всього лише її підсвідомість! Хіба ні?

Раціональна частина Кетрін усіляко заперечувала існування іншої реальності.

Поклик повторився. Вона пішла на нього і почула нові слова, наче продовження попередніх. Туман густішав, знов нічого не було видно, навіть обриси будинку, та голос ставав все більш чітким, набував визначених рис, ставав виразнішим і оформився у чіткий тембр. Тепер Кетрін могла б його впізнати, якби почула ще.

Нарешті Кетрін опинилась посеред галявини, на іншому боці якої колихалась тінь, обриси людської фігури, від якої долинав голос, а навкруги почала ледь помітно звучати музика у такт словам. Кетрін рушила вперед, простягнула руку, намагаючись доторкнутися до фігури, але та зникла.

– Дурня якась! – раптом промовила Кетрін, спираючи руки в боки. Звук її голосу розлетівся луною, роблячи в тумані дірки, схожі на кола на воді.

– Та невже? – насмішкувато спитав хтось.

Кетрін озирнулась: як і раніше нікого немає.

– Так! – ще голосніше сказала вона. – Що за театральні ефекти?  Як в дешевому фільмі жахів. Хто ти? Привид цього будинку чи якийсь безтілесний дух?

Розуміння того, що це лише сон, додавало жінці хоробрості. Почувалася вона зухвало і збиралася поводитись так само. У будь-якому випадку вона все одно прокинеться, і сновидіння залишиться простим спогадом.

– Привидів не існує.

– Чого ти від мене хочеш?

– Щоб ти увійшла в дім.

– Але я вже у ньому!

– Ні. Ти не знаєш…

– Я це вже чула, – роздратовано перебила Кетрін. – І не збираюся йти на повідку у тебе, хто б ти там не був.

– А ти відважна, Кетрін.

– Звідки ти знаєш моє ім’я?

– Озирнись. Ти у моїх володіннях і лише я встановлюю правила гри.

Вона схрестила руки на грудях.

– Не маю бажання грати у твої ігри. Або ти перестанеш насилати на мене свої дурнуваті сни, або…

– Або – що? Перестанеш спати?

– Це нестерпно! Хто ти такий?

– Увійди в дім… – голос потроху ставав тихішим і незабаром зовсім зник.

Залунала музика. Кетрін такої ніколи не чула. Було в ній щось потойбічне, але настільки прекрасне, що на мить перехопило подих.

“Ти не знаєш нічого взагалі про сни такі п’янкі. Ти мусиш спати…”

Дикий вереск порушив химерне оточення, грубо висмикуючи Кетрін з туманних обіймів сну. Годинник показував шосту, а на мобільному розривався будильник.

“Сон, лише сон, але ж який реальний, трясця!” – стомлено і досадливо подумала Кетрін. І хоча примара зі сновидіння здіймала у ній хвилю роздратування, вона не відмовилася б іще раз почути той голос, від якого бігли мурашки шкірою, до того він був проникливий. Це однозначно був чоловічий голос. читати далі

Естафету передаю всім бажаючим

Щиро ваша Ліна Алекс 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Магія снів”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"