Флешмоб «магія снів»

Флешмоб «магія снів»

Флешмоб «магія снів»

Привіт!

Запросила мене тут чудесна Інна Камікадз долучитись до флешмобу “Магія снів”. І все було б нічого, але я голову зламала на цій задачці. Наразі я пишу ще дві книги, окрім “Ескорт” та “Прихисток”. І от одна з історій подібна на сон, тому що це новий для мене жанр містики. Сподіваюсь сподобається;)

Але поки вона ще в процесі написання, а відмовлятись від запрошень таких прекрасних авторів, як Інна я не маю права. Тому ловіть найбільш, як на мене, відповідний уривок з “Моє ім’я Весна”.

 

Хоча гріла мене надія, що сьогодні зайде той самий красень, який снився мені вночі.  Не подумайте, вони не еротичні, мені снилися його очі.  Я пам’ятаю одну розмову з мамою, я тоді сказала, що у мого чоловіка будуть сірі очі з темними крапочками. Я не пам’ятаю, про що ми говорили, я навіть маму особливо не пам’ятаю.  Але цей момент зі мною все життя.  Я так і шукала ті сірі очі, навіть думала знайшла, але все виявилося не як у казці. Ми зустрічалися пів року, мені тоді шістнадцять було, і він був моїм ідеалом, на той момент. І все б начебто нічого, але він кинув мене після того, як ми переспали, сказав що не підходжу йому в «цьому плані». Дурепою я тоді була, адже проплакала цілий тиждень, а ще довше думала, що я якась не така. Ось вміють же мудаки, вселити невпевненість. Після нього не було сірих очей і мудаків, на щастя, теж не було. 

І запрошую долучатись до флешмобу дівчаток: Оксану Мрійченко, Алю Галентюк. А також Тараса Мельника, в якого точно є те що треба:)

 

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб «магія снів»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"