Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Привіт, мої любі!

Для мене дуже близька тема сновидінь. Її я торкаюся майже у кожному своєму творі, тому, чесно кажучи, довго думала який зі снів вам показати, з яким героєм познайомити. І таки вирішила, що цією щасливицею буде Мироненко Ліна, з книги 

Департамент зовнішнього прикриття

Жанр: Міське фентезі, містичний роман, жахи, детектив.

 

Сновидіння Ліни:

“Я побачила знайому картину: дерев’яну кімнату без вікон та натовп молоді.

Не встигла я роздивитись усіх, як зайшов якийсь дивний чоловік у чорній мантії, та почав усіх пристібати до стін кремезними, металевими кайданами:

– Готові до найяскравішої події у своєму житті? – запитував він.

Натовп весело реготав, немов усі знаходились під дією чогось і не бачили, а ні кладовища за будинком, якого і я не бачила та знала про його наявність, ні тваринного погляду, вочевидь, демона.

«Про що він говорить? Яка подія має відбутись? Навіщо він це робить?» – запитувала, слідкувавши за перебігом подій.

Коли усі були пристебнуті він вийшов з кімнати на двір. Я попленталась за ним, та стала свідком невідомого ритуалу. Сонце уже почало сходити, створювавши неймовірний мальовничий пейзаж, який вщент зіпсував незнайомець. Він владно простягав руки до неба, і ріжучи собі вени, читав щось по інтонації схоже на молитву. Слова на невідомій мові були протяжні та містили багато шиплячих звуків, що доволі різало мій людський непристосований слух. Чорна кров текла на суху траву, а молодь почала несамовито кричати. Розуміючи алгоритм дійства, я хотіла зазирнути у будинок, але не змогла.

– Ти думаєш, що я допущу тебе туди? – запитав незнайомець, закінчивши обряд.

– Ви мене запитуєте? – здивовано запитала я, «відлипнувши» від ручки дверей.

– Ти бачиш тут ще когось?”

 

Ось такий уривок 😉 Кому цікаво ласкаво запрошую до “Департаменту зовнішнього прикриття”

Далі передаю естафету усім бажаючим.

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел.

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"