Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Привіт, мої любі!

Для мене дуже близька тема сновидінь. Її я торкаюся майже у кожному своєму творі, тому, чесно кажучи, довго думала який зі снів вам показати, з яким героєм познайомити. І таки вирішила, що цією щасливицею буде Мироненко Ліна, з книги 

Департамент зовнішнього прикриття

Жанр: Міське фентезі, містичний роман, жахи, детектив.

 

Сновидіння Ліни:

“Я побачила знайому картину: дерев’яну кімнату без вікон та натовп молоді.

Не встигла я роздивитись усіх, як зайшов якийсь дивний чоловік у чорній мантії, та почав усіх пристібати до стін кремезними, металевими кайданами:

– Готові до найяскравішої події у своєму житті? – запитував він.

Натовп весело реготав, немов усі знаходились під дією чогось і не бачили, а ні кладовища за будинком, якого і я не бачила та знала про його наявність, ні тваринного погляду, вочевидь, демона.

«Про що він говорить? Яка подія має відбутись? Навіщо він це робить?» – запитувала, слідкувавши за перебігом подій.

Коли усі були пристебнуті він вийшов з кімнати на двір. Я попленталась за ним, та стала свідком невідомого ритуалу. Сонце уже почало сходити, створювавши неймовірний мальовничий пейзаж, який вщент зіпсував незнайомець. Він владно простягав руки до неба, і ріжучи собі вени, читав щось по інтонації схоже на молитву. Слова на невідомій мові були протяжні та містили багато шиплячих звуків, що доволі різало мій людський непристосований слух. Чорна кров текла на суху траву, а молодь почала несамовито кричати. Розуміючи алгоритм дійства, я хотіла зазирнути у будинок, але не змогла.

– Ти думаєш, що я допущу тебе туди? – запитав незнайомець, закінчивши обряд.

– Ви мене запитуєте? – здивовано запитала я, «відлипнувши» від ручки дверей.

– Ти бачиш тут ще когось?”

 

Ось такий уривок 😉 Кому цікаво ласкаво запрошую до “Департаменту зовнішнього прикриття”

Далі передаю естафету усім бажаючим.

Ласкаво запрошую до моїх паралельних світів.

З повагою, ваша Наталі Паррел.

 

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Магія снів” чи “Хай таке не сниться”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"