Флешмоб “Магія снів”. Про страхи та пристрасті.

Флешмоб “Магія снів”. Про страхи та пристрасті.

Флешмоб “Магія снів”. Про страхи та пристрасті.

Вітаю всіх авторів і читачів!

Ми самі не завжди пам’ятаємо власних снів, але яку втіху отримуємо, коли нам вдається відхилити завісу сну героя книги і спостерігати, що видає чужа підсвідомість: флешбек у минуле, передбачення майбутнього чи підказки для вирішення проблем у теперішньому.

Які ж автори не звертались до теми снів: і класики (Т.Г. Шевченко “Сон”), і сучасники (Макс Кідрук “Зазирни у мої сни”). А от я передивилася усі свої творчі здобутки і зрозуміла, що майже не зверталася до сну, як до прийому. Та все ж в одному закапелку дещо знайшла.)))

Представляю вашій увазі уривок з ще не викладеної глави мого недописаного і нині замороженого роману Дарунки небес, або опіки душі:

“Холодний страх відверто торкався її своїми слизькими щупальцями. Його крижане дихання сковувало волю та відбирало голос. Вона лише беззвучно хапала повітря, що віддавало затхлістю і цвіллю. Страх неприємно ковзнув по стегну і опинивсь між ногами, дозволяючи собі недозволене, болюче та принизливе. А коли здалося, що свідомість почала її залишати, різкий біль здавив її маленькі, майже дитячі груди, наче намагався відірвати їх від тіла. З горла в цю мить вирвався пронизливий крик, і з’явилися сили й бажання пручатися, щоб вирватися з полону болю й страху. Та він просто так не випускав свою жертву. Його щупальця оплелися навколо її шиї, все сильніше стискаючи горло, перекриваючи дихання та відправляючи в темряву.

Люся прокинулася важко дихаючи. Вона нервово витирала з чола холодний піт, жадібно ковтаючи повітря. Серце шалено калатало, наче намагалося вистрибнути з грудей. Навколишня темрява підступно проникала в душу паралізуючим страхом.

Швидко увімкнувши нічник, дівчина полегшено зітхнула: то був лише сон. Кошмар.

Тиша зимової ночі  заспокоювала, лікувала, вгамовувала серцебиття. Та от позбавити страху не могла. Люся до ранку так і не заснула, бездумно роздивлялася стелю у тьмяному світлі нічника. Вона боялася заплющити очі, щоб не повернутися знову в те жахіття. Навіть уві сні.”

А щоб трохи пом’якшити гнітючу атмосферу цього уривка, пропоную навідатися до дуже пристрасного сну, в якому кожна жінка мріє опинитися, головне, щоб з коханим!)))) Цього разу це буде поезія.) Заглавний вірш з одноіменної збірки Я прийду в твої сни…

Я прийду в твої сни, без запрошення, нишком, як злодій,

Мій смарагдовий погляд породить сум`яття в душі,

Не торкнусь твоїх губ – спричиню цим шалену негоду:

Буревії бажання та ревнощів зливи й дощі.

 

Я прийду в твої сни ніжним вальсом весняним Шопена,

І пройду лабіринтом твоїх недоторканих мрій,

Де надія живе невагома, п`янка, незбагненна,

Що твоя я навіки, а ти – тільки мій, тільки мій…

 

Я прийду в твої сни, як зоря в безіменнім сузір`ї,

Щоби сяйвом своїм освітити тобі небосхил.

І  щоночі – у сон, наче птаха з надією в вирій,

І  щоночі – у пристрасть, в коханні лишатися сил.

 

Я прийду у твій сон, щоб таємно з тобою зустрітись,

Щоб співати з тобою лише оргазмічні пісні

Ти чекай мене, любий, а я обіцяю наснитись,

Щоб кохав мене щиро і палко хоча б уві сні.

Естафету хотілось би передати Ірині Ярошенко, Юліанні Бойлук, Мар’яні Долі та усім, хто має, що сказати сновидіннями зі своїх творів.

Щиро ваша Ана Пест

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Магія снів”. Про страхи та пристрасті.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"