Флешмоб “Кохання – це я»

Флешмоб “Кохання – це я»

Флешмоб “Кохання – це я»

 Вітаю, дорогі книголюби!

  Спершу поділюся з вами цитатами про кохання, які мені сподобалися. Чесно кажучи, важко було зупинитися на котрійсь, бо чудових висловлювань про це особливе почуття є дуже багато.

Любити – це не означає дивитися один на одного, любити — це означає разом дивитися в одному напрямку. (Антуан де Сент-Екзюпері)

 

Поклади ти мене, як печатку на серце своє, як печать на рамено своє, бо сильне кохання, як смерть,… Його жар  ̶  жар огню, воно полум’я Господа. (Пісня над піснями царя Соломона, Біблія)

Представляю вашій увазі романтичні уривки з двох  моїх  творів. Буду вдячна за відгуки.

Перший – з «Особлива пацієнтка»

«Цього вечора Каріна особливо мила і романтична. Очевидно, що шоу і тутешня атмосфера справили на неї потужний вплив. Дівчина постійно посміхалася, така ніжна і зворушлива. Це просто кайф бути поруч з нею. Мені дуже потрібна така людина поряд. Необхідна, як повітря.

  Вже геть стемніло. При світлі ліхтарів все довкола набуває ще більш загадкового і романтичного вигляду. З річки подуває холодний вітерець. Я накинув свій піджак на плечі Каріни, обійняв. Вона сором’язливо підняла до мене обличчя. Питає грайливо, наче навмисне, провокуючи:

̶  Про що ти подумав зараз? — малеча, ти ж добре знаєш, про що може думати чоловік, обіймаючи таку красуню… Кажу, хитро посміхаючись:

̶  Про гарячий суп. — вона заливисто засміялася.

̶  Невже? — прикусила нижню губу, поклала долоньки мені на груди. Ну, все… Я буду зовсім валянок, якщо не поцілую зараз цю дівчину. Вона ж явно готова… Притискаю її сильніше до себе однією рукою, іншою погладжую по волоссі, легенько торкаюся пальцями щічки, вона посміхається. Шепочу:

̶  Каріно… Ти неймовірна… — Нахиляюся і поєдную наші уста. Спочатку легко торкаюся її теплих губ своїми, відчуваю, що пальці дівчини зминають мою сорочку на грудях, всім тілом горнеться до мене, затамувала подих. Так! Вона хоче! Хоче так, як я… Це ясно, як білий день. Нарешті! Починаю цілувати її палкіше, погладжую щоку, притягую до себе. Вона відповідає. Розслабляє м’які губки, дозволяючи мені смакувати її, пестити своїми устами. П’янію… Серце шалено б’ється, я просто в шоці… Як може бути стільки задоволення від одного поцілунку? Не можу відірватися, впиваюся в неї все сильніше, наші губи роз’єднуються на мить, щоб вдихнути і знову й знову зливаються, притягуються одне до одного. Яка ж вона смачна, яка жадана…

  Я обхопив Каріну обома руками за талію поверх піджака, притискаю до себе, цілую, хочу все  більшого. Її руки обвили мене за шию. Це фантастика… Ця жінка спалахує, як вогонь і миттєво запалює мене, змушує хотіти її, як останньої краплі води у пустелі. Мій розум перетворюється на дим. Забуваю все на світі, є тільки я і ця солодка дівчинка, яка зводить з розуму, ледь торкаючись.

  Все… Я пропав… Вже не зможу без неї, без цих ніжних, але палких губ. Без її тепла. Я вмить став хворий нею.»

Другий уривок з новинки , над якою працюю зараз –

«Вогник для холодного»

 

  «Може й правда? Сам не розумію, що зі мною робиться. Реально… Щось є… Оля стала дуже особлива для мене. Без поняття, як це називається, але мені так добре з нею… Тягне додому, як ніколи. Згадав, як сиділа сьогодні зі мною в тому тракторі. Таке манюнє. Легко помістилася переді мною на сидінні, червоніє, соромиться… Але смілива крихітка. Шаленію від неї. Ще не зустрічав, щоб така мініатюрна дівчина мала такий сильний характер. А головне, така позитивна, сердечна…

  Просто… Якийсь бальзам на душу. Хочеться пригорнути до серця це дівча і не відпускати. Щоб завжди була поруч, гріла своєю щирістю, своїм дзвінким сміхом. Більше того. Починаю хотіти не лише спілкування з нею, а й… Тепла її дрібненького тіла теж. Так хотілося сьогодні обійняти цю малечу за животик обома руками. Пригорнути, поцілувати в шийку. Але… Не уявляю, що, взагалі, робиться в цій рудій голівці. Чи розуміє ця дитина, що таке дорослі стосунки? Здається, я їй подобаюся, але… Може, як друг?»

 

«̶  Йду. А ти справді дозволиш, щоб Пензлик жив у вас зі мною? А Тамара Василівна, що скаже?

̶  Я не проти… Якщо ти так дуже за ним сумуєш… Думаю, мама теж не вижене. Скажемо, що це корисно для здоров’я, пес змушує більше рухатися. — кажу, грайливо посміхаючись. Встав.

̶ Клас! Дякую! Дякую, Артуре! — дівчина раптом вискочила на мене. Я з несподіванки аж похитнувся. Обвила рученятами мою шию. Її захлеснуло море просто несамовитої, дитячої радості. Я розгубився. Але швидко отямився і легенько обійняв її руками за талію. У – м – м… Як же класно. Як я хотів цього. Як прагну, щоб вона хотіла в мої обійми не лише, як друг. Якби знав, що обійме з радості, то ще й раніше дозволив би взяти того пса до нас. Ця дівчинка… Здається, ладен дозволити їй хоч крокодила притягнути додому, аби горнулася до мене. От би знати, що відчуває ця мала. Може, я помиляюсь? І вона бачить в мені когось більше, ніж друга?»

Щиро запрошую до читання.

Дякую всім, хто дочитав аж сюди. Всім бажаю не лише читати про палке та взаємне кохання, а й відчувати його в своєму серці. Будьте здоровенькі.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Флешмоб “Кохання – це я»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"