Меню

Флешмоб “Дай, друже, лапу!”

Букнет Флешмоб “Дай, друже, лапу!”

Флешмоб “Дай, друже, лапу!”

Всім бажаю затишної неділі!

Представляю Вам мого улюбленого котика Баюна! 

ВІн дуже багато значить в моєму житті. Деякі навіть кажуть, що кіт займає занадто багато місця в моєму житті. Можливо, я й погоджуся, але не вважаю це чимось поганим.

Кошеня породи “шотландський вісловухий” з’явилося в моєму будинку майже три роки тому. Це був подарунок моєму синові на день народження. Десь за місяць до того він написав “пристрасний” твір по хатнього улюбленця, якого в нього ніколи не було. Там були такі слова: якби в мене була хатня тваринка, я б хотіл мати кота.

Мій чоловік тоді вирішив це виправити та подарувати синові кошеня. Шотландських висловухих нам порадили через іхню неконфліктність. Я зайнялась “технічною стороною” питання.Через знайомих знайшла кошачий розплідник, де мені й підібрали котика. Спочатку він був такий маленький та зажаханий, але дуже швидко пристосувався та в перший же день продемонстрував відмінні знання котячих “премудрощів” В нього було багото імен, Баюн – це останнє та найбільш вдале.

.

Дуже швидко синові набридло бути господарем кошеня, який був не дуже грайливим спочатку. Почалася агресія на тварину, я захистила та, в результаті цього, стала хазяйкою кота. Хоча, він мене обрав головною людиною ще раніше. 

Баюн був єдиною моєю підтримкою в складні для мене часи, допоміг впоратися з труднощами. Він надихнув мене почати записувати історії, які вигадувалися в нашій родині. Янгол, що муркоче – головний герой циклу моїх оповідань майже повністю списаний з мого кота.

Коли настав час обирати псевдонім, то не вигадала нічого кращого за “Лена Муррр”.

Баюн і надалі продовжує надихати мене.

Флешмоб передаю @Vika Skatter та Анатолію Хільченко.

Вибачаюсь, не вдалося додати посилання на фото. Якщо є бажаючі, завіітайте до моєї сторінки в instagram. Посилання є в моєму профілю. Там багато фоток мого Баюна.

Оригінал статті на booknet.com: Флешмоб “Дай, друже, лапу!”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення