Меню

Фентезійна трилогія завершена!

Букнет Фентезійна трилогія завершена!

Фентезійна трилогія завершена!

УРРААА!!!! Мої любі, я маю за щастя повідомити вам, що мою першу повноцінно фентезійну трилогію завершено!!! Майже рік наполегливої праці позаду, стільки емоцій, хвилювань, душі вкладено в кожну стрічку)))) Історія Місафір та Ларієль назавжди в моєму серці))) Запрошую і вас доєднатися до числа їх прихильників))))

За кохання і щастя батьків нерідко доводиться платити дітям. Якщо її батько – маг вогню, а мати – магиня води… Хто вона? Її магія під забороною. Вона поза законом. Історія Місафір розпочнеться у день, коли сімейна реліквія – пектораль, спалахне у її руках магічним сяйвом. Куди веде її шлях, окутаний таємницями та небезпеками? Щоб навчитися бути собою, їй слід постаратися зберегти своє життя, пройти відбір наречених для кронпринца і зуміти розплутати клубок з взаємодією стихій, яка змушує закохатися не в нареченого, а в його брата…

Пектораль для Місафір – 2. Берегиня 

На відборі наречених для кронпринца вона – найбільш перспективна кандидатка, однак її життя все ще в смертельній небезпеці. Особливо тепер, коли загроза війни з демонами вже реальна, а в неї своя боротьба з власною магією, що зростає, підступними суперницями та почуттями до брата свого нареченого. І що робити, якщо ці почуття взаємні?

Ларієль. Дике полум’я 

Вона — донька дня й ночі, мага вогню — колишнього принца, що обрав шлях зрадника, та повелительки темряви. Принцеса Пітьми, принцеса Маріанії. Напівкровка, не визнана жодним із народів.
Ларієль прибула в імперію світлих магів просити захисту від жорстокості, з якою жила у Пітьмі. Та чи так це насправді? Чи можливо напіввідьма — підла шпигунка, як вважає брат королеви принц Марк? Він зробить все, щоб розгадати її таємницю! Та що стане для нього важливішим: правда чи блиск її карих очей?

 

 

Чекаю на вас!!!))))

Щоб не пропустити виходу новинок, підписуйтеся на оновлення автора – Юліанна Бойлук

Оригінал статті на booknet.com: Фентезійна трилогія завершена!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення