Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Нарешті я це зробила! Довгоочікувана новинка вже на сайті. Вас чекають світ майбутнього, карколомні пригоди, нестримна ненависть, божевільна пристрасть та шалене кохання.
А ще жага до життя, адже героям цієї історії доведеться обирати між власним життям, обов’язком та коханням.
Що вони оберуть? Дізнаємося разом!

Його раса підкорила Всесвіт, але не змогла позбутися прокляття. Стіксу Хасселю залишилося всього кілька місяців, а потім його розум згасне, і він перетвориться на Звіра. Є тільки один спосіб затримати неминуче: зустріти жінку, що пробудить в ньому почуття. Але як утримати незнайомку, якщо Стікс не може до неї доторкнутися? Адже він – чинний Лорд Смерті, кат, що вбиває випадковим дотиком.
Айна Дев’ярі зневажає таких, як Стікс. Він для неї смертельний ворог. Чужа воля зводить їх в слушному місці та в слушний час. Відтепер між ними почнеться протистояння, а нагорода переможцю – право на життя.

Смачний уривок

Дівчина стояла на порозі, як він і передбачав. Невисока, у сірому в’язаному светрі, що приховував вигини фігури, і синіх болоньєвих штанах із мокрими плямами на колінах. Її вологе світле волосся було гладко зачесане і відкривало високе чоло.

Стікс зазначив правильні риси, насторожений погляд, напружену позу.

Гарна, але полохлива. Як сексуальний об’єкт вона його не зацікавила. Він надавав перевагу жінкам іншого рівня, а не злиденним дівчатам із серцем, що вистрибує з грудей, і губами, стиснутими до білості.

Втім, якщо її губи розтиснути, вони будуть цілком непогані…

Він уявив, як підходить до неї дуже близько і проводить пальцем по цих губах, стираючи з них напругу. Вони розкриваються перед ним, як квітка, і він проштовхує палець всередину, а дівчисько обхоплює його губами, торкається язиком і затягує в гарячу, вологу середину…

Дівча здригнулася, руйнуючи фантазії Стікса. Ніби прочитала його думки.

Він побачив, як сіпнулася жилка на її шиї, як заметушився погляд, шукаючи шляхи до відступу. І неголосно промовив:

— Що змусило тебе вийти на вулицю в комендантську годину? Хіба не знаєш, чим це може загрожувати?

Продовжити читання

 

Оригінал статті на Букнет: Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"