Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Нарешті я це зробила! Довгоочікувана новинка вже на сайті. Вас чекають світ майбутнього, карколомні пригоди, нестримна ненависть, божевільна пристрасть та шалене кохання.
А ще жага до життя, адже героям цієї історії доведеться обирати між власним життям, обов’язком та коханням.
Що вони оберуть? Дізнаємося разом!

Його раса підкорила Всесвіт, але не змогла позбутися прокляття. Стіксу Хасселю залишилося всього кілька місяців, а потім його розум згасне, і він перетвориться на Звіра. Є тільки один спосіб затримати неминуче: зустріти жінку, що пробудить в ньому почуття. Але як утримати незнайомку, якщо Стікс не може до неї доторкнутися? Адже він – чинний Лорд Смерті, кат, що вбиває випадковим дотиком.
Айна Дев’ярі зневажає таких, як Стікс. Він для неї смертельний ворог. Чужа воля зводить їх в слушному місці та в слушний час. Відтепер між ними почнеться протистояння, а нагорода переможцю – право на життя.

Смачний уривок

Дівчина стояла на порозі, як він і передбачав. Невисока, у сірому в’язаному светрі, що приховував вигини фігури, і синіх болоньєвих штанах із мокрими плямами на колінах. Її вологе світле волосся було гладко зачесане і відкривало високе чоло.

Стікс зазначив правильні риси, насторожений погляд, напружену позу.

Гарна, але полохлива. Як сексуальний об’єкт вона його не зацікавила. Він надавав перевагу жінкам іншого рівня, а не злиденним дівчатам із серцем, що вистрибує з грудей, і губами, стиснутими до білості.

Втім, якщо її губи розтиснути, вони будуть цілком непогані…

Він уявив, як підходить до неї дуже близько і проводить пальцем по цих губах, стираючи з них напругу. Вони розкриваються перед ним, як квітка, і він проштовхує палець всередину, а дівчисько обхоплює його губами, торкається язиком і затягує в гарячу, вологу середину…

Дівча здригнулася, руйнуючи фантазії Стікса. Ніби прочитала його думки.

Він побачив, як сіпнулася жилка на її шиї, як заметушився погляд, шукаючи шляхи до відступу. І неголосно промовив:

— Що змусило тебе вийти на вулицю в комендантську годину? Хіба не знаєш, чим це може загрожувати?

Продовжити читання

 

Оригінал статті на Букнет: Фантастична новинка: Одержимість. Прокляті елогіми

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"