Меню

Фантастика Vs Фентезі

Букнет Фантастика Vs Фентезі

Фантастика Vs Фентезі

Це наболіле. Litnet ну просто жахливо повівся з цими жанрами. Він їх розділив, але не контролює твори які у них попадають.

На Litnet  фантастика і фентезі – це 2 окремих розділи, отже логічно, що саме другий варіант розподілу справедливий на цьому порталі. Але що ми маємо? Відкриваєш першу частину жанру фантастика і бачимо, що більша частина творів це відьми, відьмаки, вампіри і перевертні. 

Я розумію, що інколи ідентифікувати свій твір  з певним жанром дуже важко, особливо, якщо ти новачок. І цей пост – це не камінь в тих авторів, які закидають фентезі у фантастику (я з задоволенням читаю обидва жанри). Це, скоріше, пропозиція як покращити роботу порталу:

Чому б не згрупувати фантастику в 1 розділ з піджанрами фентезі, наукова фантастика і т.д.? Це полегшить вибір жанру і дасть розуміння ЯКИЙ жанр вибирати.

Ну бо, блін, відьми і чаклуни абсолютно не співставляються з наукою та дослідженням всесвіту!

 

Знаєте, не люблю реальність, тому надаю перевагу фантастиці (загальному напрямку), і на інші жанри я якось не звертала уваги взагалі. В коментарях мене просвітили, що тут взагалі поділ на жанри дуже слабенький. А якщо зробити “щасливий пендель” і написати всім разом в техпідтримку зі своїми пропозиціями щодо розподілу жанрів? 

Щодо фантастики я вже написала. 

Оригінал статті на litnet.com: Фантастика Vs Фентезі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення