У 2020-му в Україну офіційно дозволили ввозити ще майже 3 тисячі назв російських книжок

У 2020-му в Україну офіційно дозволили ввозити ще майже 3 тисячі назв російських книжок

У 2020 році Держкомтелерадіо дозволив ввезення в Україну 2 тис. 962 найменувань російської видавничої продукції. Про це повідомляється на сайті відомства.

 

Згідно з реєстром, 2020-го року дозвіл надано на ввезення понад 18,3 млн примірників книжок. Це, переважно, перекладені російською тексти іноземних авторів.

 

На сьогодні в реєстрі видавничої продукції РФ, дозволеної до ввезення і розповсюдження на території України, розміщеному на сайті Держкомтелерадіо, містяться 17 тис. 680 видань.

 

З повним переліком можна ознайомитися за посиланням.

 

Нагадаємо, 2018 року відомство дозволило ввезення в Україну майже 14,5 тис. російських книжок, а у 2019-му – 4,3 тис.

 

У 2020 році було заборонено ввезення з Росії шести книжок через пропаганду держави-агресора і комуністичного тоталітарного режиму та його символіки, а також не рекомендовано до ввозу 18 російських видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України.

 

Як повідомляло Читомо, у 2020 році Держкомтелерадіо вніс до переліку видань, які не рекомендують для ввезення в Україну, книжку «Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст» депутатки Держдуми Росії від анексованого Криму, колишньої російської прокурорки півострова Наталії Поклонської.

Оригінал статті на Suspilne: У 2020-му в Україну офіційно дозволили ввозити ще майже 3 тисячі назв російських книжок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Інтереси України потребують закону про ембарго на імпорт книг із РФ…

Нині знову дискутується питання про цілковите припинення або значне обмеження ввезення до України книжок із РФ, що відповідало би інтересам нашої держави, пише ukrinform.ua.

Таке переконання висловив

Українська ілюстраторка отримала золото на IJungle 2020 Illustration Awards

Українська ілюстраторка Альона Шостко стала однією із переможниць європейського конкурсу IJungle 2020 Illustration Awards. Про це повідомляється на офіційній сторінці премії у фейсбуці.

Острозькій Біблії – 440 років. У передмові Московської Біблії використали текст…

Виповнилося 440 років із часу появи Острозької Біблії – унікального видання, що справило помітний вплив не лише на розвиток української культури, а й культури інших народів, які користувалися церковносл

Перейти до блогу