У Чернівцях розпочався фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

У Чернівцях розпочався фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

У Чернівцях розпочався міжнародний літературний фестиваль Meridian Czernowitz. Його відкрили автори та організатори фестивалю.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного з місця.

На відкриття фестивалю прийшли понад 50 людей. Біля Целанівського центру облаштували сцену. На відкритті фестивалю були автори: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Ігор Померанцев та перекладач Петро Рихло.

У Чернівцях розпочався фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZСуспільне Буковина

У першому ряду справа наліво: директорка фестивалю Євгенія Лопата та письменник Ігор Померанцев.

На відкритті виступив президент літературної корпорації Meridian Czernowitz Святослав Померанцев. Він привітав відвідувачів та сказав, що радий бачити “рок-зірок” фестивалю — його постійних авторів.

У Чернівцях розпочався фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZСуспільне Буковина

Відвідувачі фестивалю переглядають програму заходів.

Директорці фестивалю Євгенії Лопаті вручили медаль за заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина. Нагороду передала представниця відділу культури посольства Німеччини Катаріна Шаупп-Карманн.

У Чернівцях розпочався фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZСуспільне Буковина

Євгенії Лопаті вручили медаль.

Наступною локацією фестивалю є Німецький Народний Дім, де виступатимуть німецькі автори: Фархад Шовґі та Крістіан Ленерт. Вони розпочнуть читання о 12:00.

Перша презентація книги відбудеться о 13:15 в приміщенні церкви “Еммануїл” (вулиця Кобилянської, 53). ЇЇ представить автор Тарас Прохасько. Модеруватиме письменник та літературний критик Олександр Бойченко.

Також у програмі фестивалю на 3 вересня вистава “Хлібне перемир’я” за п’єсою Сергія Жадана. Повний перелік подій можна переглянути за посиланням.

Онлайн-трансляція подій відбуватиметься на офіційній сторінці Meridian Czernowitz у Facebook та на сайті www.meridiancz.com. Також події фестивалю стрімлять телеканал UA: Буковина та Радіо Культура.

Вхід на всі заходи вільний.

Що відомо

  • Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ – проєкт чернівецької обласної громадської організації “Культурний капітал”, що займається літературним менеджментом і має на меті повернення Чернівців на культурну мапу Європи.
  • Структуру корпорації складає Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Czernowitz, книжкові проєкти, Paul Celan Literaturzentrum.
  • Цьогоріч відбувається 12 фестиваль Meridian Czernowitz.

Оригінал статті на Читомо: У Чернівцях розпочався фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"