У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують “Книжкову ніч Гаррі Поттера”

У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують “Книжкову ніч Гаррі Поттера”

До “Книжкової ночі Гаррі Поттера” у Черкаській обласній бібліотеці для дітей готують майстер-класи, тематичні ігри, конкурс костюмів та фотозони. Як розповіла Суспільному завідувачка редакційно-видавничого сектору Сусанна Хаустова, загалом буде одинадцять локацій.

Маршрути розробили так, аби кількість учасників на кожній локації не перевищувала 10 осіб. Поттероманів чекають віком від 8 до 18 років, з обов’язковою умовою – бути зареєстрованими та у масці.

У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують "Книжкову ніч Гаррі Поттера"Суспільне Черкаси

Бібліотекарка Наталія Коваленко готує локацію для спортивної гри в квідич.

“На цій локації юні поттеромани зможуть відчути себе учасниками чемпіонату світу з квідічу. Ми приготували для них цікаві завдання, якщо вони їх вирішать – зможуть отримати права на мітлу”.

На локації “Книгарня Флоріш і Блотс” учасників чекатимуть таємничі книги. За словами провідної бібліографині Ірини Баканової, серед них є одна особлива, яку працівники готували власноруч:

“Це “Жахлива книга жаховиськ”, вона ще більш відома як “Книга монстрів”. В історії вона дуже небезпечна, у неї є зуби, вона може кусатися, тікати і робити всякі погані речі. Ми зробили її так, що всередині в ній є таємний сховок”.

У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують "Книжкову ніч Гаррі Поттера"Суспільне Черкаси

Бібліотекарка Валентина Полторадня для заходу підготувала кілька локацій. З її слів, іграшки для однієї з них створювали власноруч, їх діти зможуть повторити на майстер-класі:

“Учасники зможуть виготовити своїми руками медальйони, амулети, які приноситимуть своїм господарям щастя, успіх, багатство – все що вони забажають. Також буде крамничка братів Візлів, яка була на алеї Діагон, там діти зможуть купити для себе цікаві різноманітні сувеніри, які ми виготовляли теж своїми руками”.

У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують "Книжкову ніч Гаррі Поттера"Суспільне Черкаси

На іншій локації учасники познайомляться з таємничими експонатами та проведуть хімічні досліди:

“Це найцікавіша і найстрашніша локація серед усіх. У книзі вона розташовувалася в провулку, де збиралися темні чаклуни. У нас тут магазин темної магії і чародійського антикваріату – прокляті намиста, старовинні браселети, сережки та магічні артефакти”, – розповіла Сусанна Хаустова.

У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують "Книжкову ніч Гаррі Поттера"Суспільне Черкаси

За її словами, така книжкова ніч у Черкасах відбувається вдруге. Цього року зареєструвалися 136 учасників:

“Ми намагаємося уникнути скупчення учасників, на одну локацію допускатимемо групи по 10-12 осіб. Орієнтуємося на вік від семи до дев’яти років, серед наших учасників таких більше половини”.

Захід відбудеться 26 лютого. Реєстрація на участь завершиться 25 лютого о 21.00. За словами Сусанна Хаустової, через карантинні обмеження цього року батьків на локації не пускатимуть.

Оригінал статті на Читомо: У Черкаській обласній дитячій бібліотеці готують “Книжкову ніч Гаррі Поттера”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"