У Франківську авторів духовно-мистецьких творів нагородили премією Шептицького

У Франківську авторів духовно-мистецьких творів нагородили премією Шептицького

Щорічно на Прикарпатті у рамках регіональної цільової програми «Духовне життя» відзначають авторів творів духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконаних на найвищому професійному рівні.

Митцям, чиї твори стали мистецьким надбанням і видатною подією у духовно-мистецькому житті області, присуджують обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького, яка заснована у 2015 році обласною державною адміністрацією спільно з обласною радою, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА. Привітати переможців премії та вручити їм нагороди завітали голова обласної ради Олександр Сич і заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей.

«Нагородження премією імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького засвідчує високий професійний рівень авторів мистецьких творів, їх національну свідомість», – підкреслив Євген Фербей.

Варто додати, що цьогорічними переможцями у номінації «Духовне друковане слово» посмертно став культурно-громадський діяч, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України Василь Романюк за книгу «Патріарх Мстислав: призабуті сторінки»; у номінації «Образотворче та сакральне мистецтво» – художник-вітражист, член Національної спілки художників України Назар Кульчицький за комплекс вітражних ікон «Ангел Божий», «Пресвята Євхаристія», «Різдво Пресвятої Богородиці», «Благовіщення Пресвятої Богородиці» та ікону «Святі Папа Іван Павло ІІ та Священомученик Йосафат»; у номінації «Реставрація сакральних об’єктів» нагороду отримав отець Андрій Танасійчук за реставрацію ікони «ОДЕГІТРІЯ», написаної у 1730-х роках; у номінації «Новостворені сакральні об’єкти» – релігійна громада храму Святого Духа Православної церкви України за храм, який є прикладом архітектури бойківських дерев’яних церков.

Джерело: mi100.info.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Франківську авторів духовно-мистецьких творів нагородили премією Шептицького

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До уваги читачів, авторів-початківців й не тільки!

Допоможете мені – допоможу Вам;) 

Гадаю, багатьом на сайті відомо, як важливо авторам-новачкам знати, що думають читачі з приводу їхніх творів, бо ж тільки таким чином можна з’ясувати, як діяти далі, аби твір набрав популярність.

Любителям історичних романів

Друзі, хочу запросити всіх читачів, котрі полюбляють книги історичної тематики, але для яких у той же час важливо, щоб твори були динамічні і  не нудні – зазирнути на сторінки мого роману “Тисячу років тому”

Хочу

Троянда кохання. Новинка 2021

Перший анонс у 2021 році!

Пропоную одразу перейти до суті))

Прем’єра нової книги у 2021 році вібудеться 24 лютого

Назва: “Троянда кохання” (троянда тут не просто так, а чому дізнаєтеся читавши книгу;)

Жанри: сучасна

Роздуми про 69

Коротше, моя цифіра, магічні 69 з усіх сторін)) зникла))

Я вже, грішним ділом, подумав на мене злі божества анафему наслали. 69 зі мною були ледь не пів року)) дякую вам всім сердешно.

Так от я ж давай мозковий штурм і вийшло

Російські письменники були свідками Української революції 1917–1921 років

Історія останніх 100 років хоч і була нібито недавно, але досить сильно спаплюжена радянською цензурою та пропагандою. Мало хто в СРСР наважувався відверто писати про побачене та почуте в ці буремні рок

Перейти до блогу