У США звільнили працівника бібліотеки через спалення книжок Трампа та Коултер

У США звільнили працівника бібліотеки через спалення книжок Трампа та Коултер

У США співробітника Публічної бібліотеки Чаттануги та активіста «Black Lives Matter» Кемерона Вільямса звільнили через три місяці після звинувачення у «неналежному» спалюванні книжок Дональда Трампа та Енн Коултер. Про це повідомляє Literary Hub.

 

У грудні минулого року Вільямс розмістив у своєму інстаграмі відео, на якому він підпалює книжки Трампа «Покалічена Америка» (Crippled America) та Коултер «Як розмовляти з лібералом (якщо потрібно): Світ, за словами Енн Коултер» (How to Talk to a Liberal (If You Must): The World According to Ann Coulter). Водночас на фоні звучала пісня «FDT (Fuck Donald Trump)».

 

Через два дні керівництво відправило Вільямса в тимчасову адміністративну відпустку. 10 лютого чоловіка звільнили за «неналежне вилучення майна з колекції Бібліотеки».

 

Згодом Вільямс заявив The Washington Post, що одним із його обов’язків було вилучення книжок, які застаріли, містили неправдиву інформацію або були у поганому фізичному стані.

 

Звільнений біліотекар додав, що керівник просив його перевірити політичний відділ і вилучити книжки з дезінформацією, а також видання, яким більше 10 років. «Як розмовляти з лібералом (якщо потрібно)» вийшла у 2004 році, більше 10 років тому. «Покалічену Америку» опублікували в 2015-му до обрання Трампа президентом, і вона, фактично, була книжкою передвиборчих обіцянок. Відповідно, тут не йдеться про образи у тексті книжок, наголошують у Literary Hub.

 

За словами Вільямса, керівник спеціально згадав про його активізм, коли просив виконати це завдання.

 

Також колишній бібліотекар зауважив, що до розгортання цих подій працівникам бібліотеки дозволялося брати додому книжки, які було вирішено вилучити. Крім того, старі видання іноді використовували для мистецьких проєктів.

 

Неназваний представник бібліотеки підтвердив The Washington Post, що дії Вільямса суперечили бібліотечній політиці.

 

«Наша робота – забезпечити, щоб в усіх сферах життя був доступ до інформації без суджень та упереджень. . . ми вважаємо, що цензурі немає місця в бібліотеці», – сказав співрозмовник видання.

 

За інформацією журналістів, Кемерон Вільямс був єдиним темношкірим з-поміж близько 80 працівників Публічної бібліотеки Чаттануги.

 

Як повідомлялося, у США понад 250 письменників, літературних агентів та редакторів закликали своїх колег не публікувати будь-які мемуари президента США Дональда Трампа.

 

Оригінал статті на Suspilne: У США звільнили працівника бібліотеки через спалення книжок Трампа та Коултер

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка! “Я буду боротись за нас”

Доброго дня, мої любі! 

Хочу запросити вас до читання моєї нової книги у жанрі сучасний любовний роман 

Я буду боротись за нас 

Це історія Тимура Воронова, відомого вам з книги Я буду мріяти про нас.

Цю історію

Дракони, щоб їх…

Вітаю. Хочеться нагадати, що:

 – це дракон

 – це теж дракон

 – і це також дракон

 – це червоний дракон

 – це зелений дракон

 – тут водяний дракон

 – таким є вогняний дракон

 – цей повелитель-дракон

Плани на майбутнє

Штормить останніми днями сильно. Я не буду зараз розбиратись, хто правий, хто ні. Свої висновки я зробила. Скажу лише, що мій твір “Кордон між нами” видалили без попередження і навіть сповіщення не прислали. А це була

Всеукраїнський творчий конкурс учнівських робіт «МедіаМАН-2021»

КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», зокрема відділення суспільних комунікацій у партнерстві з Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафед

З приводу намірів ухвалення у Верховній Раді мовних законопроєктів

З інформації, яка розміщена на офіційному веб-порталі Верховної Ради, стало відомо, що народні депутати збираються розглядати «мовне питання», плануючи внести зміни до чинного мовного закону. З цього пр

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"