У пошуку смислів і форм

У пошуку смислів і форм

У пошуку смислів і форм

Складно буває сполучити у тексті опис царини душевного й побутового  життя разом зі сприйняттям духовних орієнтирів особистісних.

Особливо ж складно у проблематиці означеній віднаходити змогу балансування між зануренням у темноти і виходом на такі світло-осяйні вершини споглядальні, які вже не видаються з певних позицій такими, що належать до реальності, практичної буттєвої значущості. 
Відтак, замислюючись над структурою та смислами роману в мініатюрах «Продавець троянд», доводилося іти шляхом неторованим, напевно. Адже специфіка текстова полягає ще й у тому, щоби оповісти про життя церковних і нецерковних, близьких і далеких від релігії людей, віднайшовши змогу певного критичного аналізу їхнього буттєвого середовища. А також слід було знайти обґрунтування життєвим мотиваціям персонажів, які занурені у переживання особистісних стосунків та пошук відповідей на релігійне вопрошання з позицій потреби життєвої осмисленості високих духовних взірців. 
Тож у структуру мініатюр вкраплені також містичні оповіді з метою альтернативної образної інтерпретації буттєвого тла персонажів. 
Завдяки цьому та іншим аматорським прийомам вдалося досягнути певного балансу в пошуку умовно-об’єктивних критеріїв побудови відношення між різними принциповими позиціями персонажів, не надаючи критичних переваг тій чи іншій світоглядній царині. 
Тож сподіваюся щиро, що роман в мініатюрах «Продавець троянд» знайде своїх поціновувачів, прагнучих розкриття натяків на приховані сенси. 

 

 

Оригінал статті на Букнет: У пошуку смислів і форм

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Перейти до "Нові автори"