У полтавському виші відбудеться онлайн-проєкт “Жива бібліотека”

У полтавському виші відбудеться онлайн-проєкт “Жива бібліотека”

Команда Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка виграла грант від Британської Ради в Україні для реалізації проєкту “Жива бібліотека”.

Ініціатива реалізується за підтримки проєкту “Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)”, що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні у співпраці з Громадською організацією “Міцна Громада” (Херсон), повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

“Жива бібліотека” – це онлайн-платформа для виступів експертів із різних сфер суспільного життя. У фокусі уваги перебуватимуть теми, пов’язані з подолання викликів, які постали перед громадою через пандемію COVID-19. Онлайн-платформа – продовження діяльності осередку соціальної солідарності “PRO100НЕБА”, який покликаний надавати інформаційну підтримку під час пандемії коронавірусу.

Упродовж лютого-березня відбудуться 5 експертних сесій на теми: “Збереження психічного та фізичного здоров’я в умовах карантину”, “Безпечне навчання в Інтернеті: інструменти онлайн-освіти”, “Медіа-фейки: інформаційна безпека у соціальних мережах”, “Психологічне благополуччя в умовах COVID-19” та “Безпечні послуги цифрової держави”. Під час 5 онлайн-зустрічей планується залучити близько 150 осіб.

Для того, щоб стати учасником “Живої бібліотеки”, необхідно пройти попередню реєстрацію. Деталі щодо часу проведення експертних сесій, реєстраційні форми та посилання для підключення до зустрічей будуть розміщені на сторінці відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків ПНПУ імені В. Г. Короленка на сайті та у фейсбуці. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до координаторок проєкту Ірини Когут та Анастасії Момот.

Джерело: np.pl.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У полтавському виші відбудеться онлайн-проєкт “Жива бібліотека”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"