У мережу виклали посібник для цивільних з порадами, як вижити у місті під час війни

У мережу виклали посібник для цивільних з порадами, як вижити у місті під час війни

Видавництво «Астролябія» відкрило доступ до порадника «Без паніки! Як вижити, боротися й перемогти під час бойових дій». Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

 

«В умовах повномасштабного вторгнення агресора, важливо не піддаватись паніці, натомість – максимально підготуватись до будь-якого розвитку подій. Сучасна війна – виклик не лише для збройних сил, а й для цивільного населення. Історія доводить, що шанси справитися з надскладними обставинами зростають, якщо до них бути готовим», — зазначили у видавництві.

 

Порадник складається з 10 розділів про спротив та самозахист, підготовку до війни, виживальницький запас, захист від бомбардування тощо. Завантажити його можна тут.

 

Також у видавництві зазначили, що наразі «Астролябія» працює лише в режимі підтримки мінімальної життєдіяльності через те, що «дехто з наших працівників змушений був евакуюватися, дехто був мобілізований до війська, дехто займається волонтерською діяльністю, і ще чимало інших великих і менших ускладнень унеможливлюють ефективну роботу підприємства».

 

Попри це, видавництво закликало разом боротися до перемоги: «Тепер усі можливі ілюзії розвіялися, як уранішній туман, тепер настав момент істини. Російська імперія мусить бути остаточно зруйнована! Ми — або вони!».

 

Як повідомлялося, Українська інтернет-книгарня Yakaboo надає безкоштовний доступ на всі аудіо та е-книжки у своєму додатку. 

 

Крім того, напередодні повномасштабного вторгнення Projector. Humanitarium відкрив доступ до 12 відеокурсів. Серед них курс «Сучасна українська література» від Богдани Неборак, який можна пройти безплатно до 17 березня.

 

 

Чільне фото: видавництво «Астролябія»

Оригінал статті на Suspilne: У мережу виклали посібник для цивільних з порадами, як вижити у місті під час війни

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"