Меню

У мене маленьке свято :)

У мене маленьке свято :)

У мене маленьке свято 🙂

Привіт усім!❤

Останнім часом я дуже рідко з’являюсь у блогах, але зараз для цього є вагома нагода 🙂

Я святкую вісім місяців з дня реєстрації на платформі Букнет. Звучить довго, але насправді ці місяці пройшли занадто швидко. Позаду багато крутих і не дуже емоційних моментів, а скільки ще всього далі…)

Пам’ятаю як до останнього не хотіла повертатись до письма, згадуючи ті довгі моменти за комп’ютером, але доля вирішила по-іншому.

Зараз, все, що я маю – це все завдяки вам, мої читачі. Вдячна вам за постійну підтримку, шалену активність і за кожну зірочку та коментар. Це окриляє і надихає на нові ідеї.

Також я завела багатьох друзів на порталі, які завжди допоможуть і підтримають в складний момент. Це заставляє відчувати себе тут «своєю» і дійсно займатися справою, яка мені подобається.

Отже, за ці вісім місяців, у мене сталось багато. Я відредагувала й опублікувала повністю свою першу книгу «Все одно ти будеш мій», яка, на цю хвилину, має більш ніж 350.000 переглядів. Я дописала книгу «Дозволь мені пізнати тебе» і вирішила, що хочу ризикнути та зробити з неї цикл. Книга, на цей час, вже перетнула позначку 80.000 переглядів, а також в день виходу епілогу, стала на 2 місце в топі «любовних романів». Зараз я працюю над другою частиною циклу «Дозволь мені…», а саме над «Дозволь мені врятувати тебе» на яку я відкрила першу передплату і стала комерційним автором.

До речі, зараз на своєму профілі в інстаграм, я розігрую промокод на прочитання книги «ДМВТ». Тому, якщо ви ще досі не придбали її, маєте нагоду виграти) Чекаю вас тут – @janelauren_writer

Я навіть ніколи б не подумала, що досягну цього, адже для мене це було щось нереальне. Я прийшла на Букнет й зразу побачила скільки тут крутих авторів… Мені аж страшно стало. Перша думка була: «Було б круто хоча б в топ 100 ввійти». Капець… Досі не віриться.

Якщо мене читають автори-початківці, то хочу сказати, що не прагніть до успішності одразу. Вірте у свої сили, розвивайтесь і багато працюйте, адже авторство – це дуже важка праця. Ваш читач обов’язково знайде вас. Просто треба ще трішки почекати)

Ще раз дякую всім читачам і підписникам (яких уже 714!), які провели весь цей час зі мною. Ви – моя муза. Дякую! 

Люблю сильно-сильно❤ Завжди ваша, Джейн Лоурен.

Оригінал статті на Букнет: У мене маленьке свято :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення