У мандрах

У мандрах

У мандрах

Жила була я і писала про подорожі, й так багато писала, що чула постійно: “Тобі треба книги писати…” Але я не слухала і робила своє, коли раптом трапився карантин. Отак не очікувано прямо посеред подорожі дізналася, що через день наш готель зачиняється й треба терміново повертатися.

Всі засіли вдома, не стало про що писати і я стала письменницею. Але ж коли ти волоцюга, то сидіти на місці та подорожувати в фантазіях доводить до сказу. Тому, як тільки стало зрозуміло, що вся ця історія з ізоляцією надовго, ми (я та моя маленька команда) відновили свої пошуки. Пошуки чого не питайте, бо хто ж зізнається.

Так я відкрила, що в подорожах краще пишеться й тепер намагаюся сумістити літературу та стиль життя. Про мої пригоди можна читати на ФБ сторінці  У мандрах.

Щойно повернулися з тижневого тріпу Закарпаттям і знайшли безліч цікавих речей, мальовничих крайовидів, неповторних місць та приємно здивувалися розвитком туризму в регіоні, який не відвідували років з десять. Залишилися вражені рівнем розвитку багатьох курортів, відбудовою містечок і, взагалі, тотальною європеїзацією. Звісно, порівняння Карпат з Альпами, а Косино з Будапештом буде дещо натягнутим, між тим… Тож запрошую в гості на сторінку. Там знайдете натхнення, мотивацію, довідаєтесь про лайфхакі бюджетного відпочинку. 

А для тих, хто знайшов сили дочитати, запрошення підписуватися на авторську сторінку на букнет та читати книги народженні У мандрах.

 

Скажіть, а чи ви практикуєте вибиратися кудись для того, щоб написати щось, що ніяк не хоче народжуватися вдома?

Трошки останніх світлин з мандрів

 

Оригінал статті на Букнет: У мандрах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Роблю це вперше в житті. + Знижка.

Дорогі читачі, вітаю.

Дуже дякую всім, хто виявляє увагу до моєї творчості. Стараюся для вас. Вперше у житті беру участь у літературному конкурсі. Тому і далі потребую вашої підтримки.

Якщо ви ще не знайомі з моїми конкурсними

Школа молодого автора: участь у конкурсах

Привіт!

Сьогодні хочу поговорити про такий цікавий аспект письменницького життя, як участь у літературних конкурсах.

Не секрет, що нині проводиться велика кількість різноманітних конкурсів для авторів різних жанрів.

Фото з “Межами пристойності” + перші враження)

Привіт всім, сьогодні хочу розказати вам про чемпіона сердець Букнету, безкоштовний роман Лани Вернік “Межі пристойності”, який я почала читати тут, на платформі. 

Роман настільки зачепив мене своєю реалістичністю

Про укр.фантастику, творчість і Букнет (відео)

Запис мого сьогоднішнього ефіру про українську фантастику і фентезі, творчість та роль Букнету у становленні сучасної української літератури.

Ефір можна переглянути на ФБ за посиланням – https://www.facebook.com/1784979091540171/videos/913287805877504

У

Неочікувана перемога

Дивосвіт Нові міти

Ця обкладинка виграла перше місце на Конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021».

От не буду розказувати, що послав випадково і тп, але особливих надій не мав. Це стало досить приємною несподіванкою,

Перейти до блогу