У мандрах

У мандрах

У мандрах

Жила була я і писала про подорожі, й так багато писала, що чула постійно: “Тобі треба книги писати…” Але я не слухала і робила своє, коли раптом трапився карантин. Отак не очікувано прямо посеред подорожі дізналася, що через день наш готель зачиняється й треба терміново повертатися.

Всі засіли вдома, не стало про що писати і я стала письменницею. Але ж коли ти волоцюга, то сидіти на місці та подорожувати в фантазіях доводить до сказу. Тому, як тільки стало зрозуміло, що вся ця історія з ізоляцією надовго, ми (я та моя маленька команда) відновили свої пошуки. Пошуки чого не питайте, бо хто ж зізнається.

Так я відкрила, що в подорожах краще пишеться й тепер намагаюся сумістити літературу та стиль життя. Про мої пригоди можна читати на ФБ сторінці  У мандрах.

Щойно повернулися з тижневого тріпу Закарпаттям і знайшли безліч цікавих речей, мальовничих крайовидів, неповторних місць та приємно здивувалися розвитком туризму в регіоні, який не відвідували років з десять. Залишилися вражені рівнем розвитку багатьох курортів, відбудовою містечок і, взагалі, тотальною європеїзацією. Звісно, порівняння Карпат з Альпами, а Косино з Будапештом буде дещо натягнутим, між тим… Тож запрошую в гості на сторінку. Там знайдете натхнення, мотивацію, довідаєтесь про лайфхакі бюджетного відпочинку. 

А для тих, хто знайшов сили дочитати, запрошення підписуватися на авторську сторінку на букнет та читати книги народженні У мандрах.

 

Скажіть, а чи ви практикуєте вибиратися кудись для того, щоб написати щось, що ніяк не хоче народжуватися вдома?

Трошки останніх світлин з мандрів

 

Оригінал статті на Букнет: У мандрах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"