У Києві відбулася презентація видання «Велика різдвяна книжка»

У Києві відбулася презентація видання «Велика різдвяна книжка»

У Києві відбулася презентація видання «Велика різдвяна книжка», де осмислюється зародження свята Різдва та релігійні аспекти й світські традиції.

Презентація пройшла у Національному заповіднику «Софія Київська», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я дуже сподіваюся, що ця книга стане нашим новим українським духовним бестселером… Я заохочую усіх цю книгу придбати. І справді ви будете збагачені тою книгою. Я дякую видавництву, що взялися за цю ідею, бо сьогодні друкувати книги є подвигом. І те, що сьогодні ми відкриваємо книгу, а не черговий вебсайт про колядки, є подвигом. Я сподіваюся, що ця книга буде творити культуру, історію, буде відповідати на запити сучасного українця і буде елементом передачі тої традиції, того скарбу, того феномену наступним поколінням», — сказав під час презентації Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав.

Секретар Київської митрополії архієпископ Вишгородський Агапіт зазначив, що інтернет та комп’ютер не замінять книжку, бо книга є цінністю, яку можна зберігати у себе вдома. Він висловив сподівання, що видання «Велика різдвяна книжка» зробить свій внесок у процес зародження духовності та моральності в української молоді.

Авторами видання є історик Ярослав Грицак і письменниця Надійка Гербіш.

Книга «Велика різдвяна книжка» видана видавничо-освітнім проєктом «Портал».

Презентація книжки відбулася за підтримки Українського інституту національної пам’яті.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: У Києві відбулася презентація видання «Велика різдвяна книжка»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Замальовка з життя

***

Відколи не стало бабусі, наш дід, поважний пенсіонер з усіх боків, почав навідувати нас щонеділі в обідню пору. Його друга дружина, чи краще сказати громадянська дружина, після того, як ввели субсидію, варила неправильний

❤️❤️❤️ “Добровільно залежна” оновлення ❤️❤️❤️

Привіт, любі читачі.

Трішки розвантаживши графік, я зрозуміла, що зможу і далі продовжувати в тому ж режимі, тож оновлення роману “Добровільно залежна” будуть щодня крім вихідних!

Гарного вечора ❤️

Улюблений жанр.

Привіт усім. Мені найбільше подобається два жанри: детективи і любовні романи. А які вам?

Новини для вас і промокоди.

Дорогі читачі,

Доброго вам недільного вечора. Дякую, що ви зі мною. Дуже ціную кожного з вас. Сьогодні маю хорошу новину.

Хочу подарувати 2  промокоди на безкоштовне читання дуже ніжної історії кохання «Вогник для

У Вас таке було?

Не рідко в мій мозок, як сніг на голову, валиться ідея книги. Я намагаюсь їх куди-небудь записати, про всяк випадок. Кожен раз: записала – забула, продовжую працювати над письмом вже викладаного роману. 

Вже більше трьох

Перейти до блогу