У Житомирі презентував свою нову книгу поет Михайло Жайворон

У Житомирі презентував свою нову книгу поет Михайло Жайворон

“Гніздо висоти”– така назва нової книги житомирського поета Михайла Жайворона. Автор каже, що у своїх творах намагався філософськи осмислити сьогодення та висловити своє ставлення до кохання та природи.

Кореспондентам Суспільного Михайло Жайворон розповів, що “Гніздо висоти” – це вже його четверта збірка поезій, в яку увійшло близько двохсот поетичних творів:

“Я пишу, коли є бажання, коли не можу не писати. До кожного вірша намагаюсь підходити ретельно. Моя поезія є у підручнику української мови для учнів 11 класу. У цьому підручнику вона найбільш цитована. Думаю, що нова книга також приверне увагу читачів”.

У Житомирі презентував свою нову книгу поет Михайло ЖайворонСуспільне Житомир

У Житомирі презентував свою нову книгу поет Михайло ЖайворонСуспільне Житомир

Є у новій збірці і вірші про російсько-українську війну. Михайло Жайворон каже, що книга вміщує вісім розділів, один із яких і присвячений російсько-українській війні:

“Він називається: “На правду – спрага”. Я хотів розказати правду про цю війну з точки зору поезії”.

Ілюстрована книга творами художника Юрія Нагулка, який спеціально написав картину для цієї книжки. Вона так і називається “Гніздо висоти”.

Директор музею “Ремісничий двір” Федір Євтушенко розповів Суспільному, що знайомий з творами усіх чотирьох збірок Михайла Жайворона:

“Коли береш у руки книгу Михайла Жайворона і відкриваєш її, одразу відчувається, що це написано від душі і від серця, що написано для людей і про людей. І не тільки про природу, і не тільки про події, а в цілому про переживання, які автор викладає на сторінках”.

У Житомирі презентував свою нову книгу поет Михайло ЖайворонСуспільне Житомир

Ознайомитися з новою книгою Михайла Жайворона можна у бібліотеках Житомирщини.

Автор: Леонід Харшан

Камера: Ігор Грач

Оригінал статті на Читомо: У Житомирі презентував свою нову книгу поет Михайло Жайворон

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"