У вільний доступ виклали 11 дитячих аудіокнижок сучасних українських письменників

Дитячі аудіокнижки сучасних українських письменників виклали у вільний доступ у рамках проєкту “Слухати серцем“. Добірка розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку.
Завантажити аудіовидання можна на сайтах видавництв Ранок та онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору Ліхтар, повідомляє Читомо. Також знайти посилання на віртуальну аудіобібліотеку можна за допомогою QR-кодів, які розміщені на обкладинках відповідних друкованих книжкових видань.
До бібліотеки “Голоси книжок” увійшли:
- “Давай-но дружити!” Анастасії Меренкової (слухати);
- “Мій супердідусь” Геннадія Меламеда (слухати);
- “Білченя, яке шукало свою справу” Юліти Ран (слухати);
- “Совеня, яке водило на прогулянку луну” Єви Сольської (слухати);
- “Читаємо перед сном” Єви Сольської, Юлії Каспарової, Марії Козиренко, Олександри Моніч, Катерини Трофимової, Юліти Ран (слухати);
- “Ведмежа риболовля” Геннадія Меламеда (слухати);
- “Велика мандрівка” Геннадія Меламеда (слухати);
- “Феї та елексир щастя” Юліти Ран; (слухати);
- “Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг” Єви Сольської (слухати);
- “НЛО за селом” Наталії Бонь (слухати);
- “Чубзики” Сергія Лоскота (слухати).
Голоси героїв дитячих книжок озвучували актори та радіоведучі, серед яких: В’ячеслав Гиндин, Михайло Озеров, Оксана Стеценко, Ганна Оцупок, Ірина Кошманова, Сергій Крижненко, Олег Дідик та інші.
Оригінал статті на Читомо: У вільний доступ виклали 11 дитячих аудіокнижок сучасних українських письменників
Блог
Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможцівПремія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав
Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар
2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до
«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.
Про це свідчать результати опитування, фонду «Д
Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалектиВолонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.