У вільний доступ виклали 11 дитячих аудіокнижок сучасних українських письменників

У вільний доступ виклали 11 дитячих аудіокнижок сучасних українських письменників

Дитячі аудіокнижки сучасних українських письменників виклали у вільний доступ у рамках проєкту “Слухати серцем“. Добірка розподілена за віковими групами та орієнтована на читачів від дошкільного до старшого шкільного віку.

Завантажити аудіовидання можна на сайтах видавництв Ранок та онлайн-бібліотеки для людей з вадами зору Ліхтар, повідомляє Читомо. Також знайти посилання на віртуальну аудіобібліотеку можна за допомогою QR-кодів, які розміщені на обкладинках відповідних друкованих книжкових видань.

До бібліотеки “Голоси книжок” увійшли:

 • “Давай-но дружити!” Анастасії Меренкової (слухати);
 • “Мій супердідусь” Геннадія Меламеда (слухати);
 • “Білченя, яке шукало свою справу” Юліти Ран (слухати);
 • “Совеня, яке водило на прогулянку луну” Єви Сольської (слухати);
 • “Читаємо перед сном” Єви Сольської, Юлії Каспарової, Марії Козиренко, Олександри Моніч, Катерини Трофимової, Юліти Ран (слухати);
 • “Ведмежа риболовля” Геннадія Меламеда (слухати);
 • “Велика мандрівка” Геннадія Меламеда (слухати);
 • “Феї та елексир щастя” Юліти Ран; (слухати);
 • “Білки, шкіпер, альбатрос, або Історія про те, як виник сноубординг” Єви Сольської (слухати);
 • “НЛО за селом” Наталії Бонь (слухати);
 • “Чубзики” Сергія Лоскота (слухати).

Голоси героїв дитячих книжок озвучували актори та радіоведучі, серед яких: В’ячеслав Гиндин, Михайло Озеров, Оксана Стеценко, Ганна Оцупок, Ірина Кошманова, Сергій Крижненко, Олег Дідик та інші.

Оригінал статті на Читомо: У вільний доступ виклали 11 дитячих аудіокнижок сучасних українських письменників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"