У Великій Британії злочинцю замість ув’язнення присудили читати класичну літературу

У Великій Британії злочинцю замість ув’язнення присудили читати класичну літературу

Колишньому студенту-криміналісту, який зберігав екстремістські та расистські матеріали, присудили умовний термін та обов’язкове читання творів класиків англійської літератури.

Як повідомляє The Guardian, 21-річний колишній студент Лестерського університету Бен Джон, зберігав майже 70 000 расистських документів, інструкцій з виготовлення вибухівки, саморобної зброї тощо. Поліція Лінкольншира заявила, що Джон став частиною праворадикальної організації, вів відповідну діяльність в інтернеті.

 

Його арештували у січні 2020 року, згодом звинуватили у злочинах, передбачених Законом про тероризм. У серпні цього року суд присяжних наголошував, що за володіння інформацією, яка можна використати для підготовки терористичного акту, передбачено максимальний термін ув’язнення 15 років.

 

Суддя Тімоті Спенсер зробив висновок, що його злочин, ймовірно, був «актом підліткової дурниці» та одиничним інцидентом і сумнівався про ймовірність вчинення шкоди.

 

«Він − молода людина, яка бореться з емоціями. Він самотня людина, у якої мало справжніх друзів, як таких. Такі як він дуже підходять для вербування іншими. Та він ще не втрачений і здатен жити нормальним суспільним життям», − сказав Джону Бену суддя.

 

Після того, як Джон пообіцяв більше не цікавитись расистськими ідеями і матеріалами, суддя запитав чи він читав твори Чарльза Діккенса, Джей Остін.

 

«Почніть з «Гордості та упередження» і «Повісті двох міст», «Дванадцятої ночі» Шекспіра. Подумайте про Томаса Гарді, про Ентоні Троллопа», − порадив Тімоті Спенсер.

 

Відтак, Бена Джона засудили до двох років позбавлення волі умовно. Також він повинен кожні чотири місяці відвідувати суд, де перевірятимуть його знання прочитаних творів. На 4 січня призначили першу перевірку прочитаного, яку вестиме суддя.

 

Додамо, нещодавно українському письменнику ухвалили вирок за критику влади. А у Гонконзі арештували п’ятьох співавторів дитячих книжок.

Оригінал статті на Suspilne: У Великій Британії злочинцю замість ув’язнення присудили читати класичну літературу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"