У Великій Британії злочинцю замість ув’язнення присудили читати класичну літературу

У Великій Британії злочинцю замість ув’язнення присудили читати класичну літературу

Колишньому студенту-криміналісту, який зберігав екстремістські та расистські матеріали, присудили умовний термін та обов’язкове читання творів класиків англійської літератури.

Як повідомляє The Guardian, 21-річний колишній студент Лестерського університету Бен Джон, зберігав майже 70 000 расистських документів, інструкцій з виготовлення вибухівки, саморобної зброї тощо. Поліція Лінкольншира заявила, що Джон став частиною праворадикальної організації, вів відповідну діяльність в інтернеті.

 

Його арештували у січні 2020 року, згодом звинуватили у злочинах, передбачених Законом про тероризм. У серпні цього року суд присяжних наголошував, що за володіння інформацією, яка можна використати для підготовки терористичного акту, передбачено максимальний термін ув’язнення 15 років.

 

Суддя Тімоті Спенсер зробив висновок, що його злочин, ймовірно, був «актом підліткової дурниці» та одиничним інцидентом і сумнівався про ймовірність вчинення шкоди.

 

«Він − молода людина, яка бореться з емоціями. Він самотня людина, у якої мало справжніх друзів, як таких. Такі як він дуже підходять для вербування іншими. Та він ще не втрачений і здатен жити нормальним суспільним життям», − сказав Джону Бену суддя.

 

Після того, як Джон пообіцяв більше не цікавитись расистськими ідеями і матеріалами, суддя запитав чи він читав твори Чарльза Діккенса, Джей Остін.

 

«Почніть з «Гордості та упередження» і «Повісті двох міст», «Дванадцятої ночі» Шекспіра. Подумайте про Томаса Гарді, про Ентоні Троллопа», − порадив Тімоті Спенсер.

 

Відтак, Бена Джона засудили до двох років позбавлення волі умовно. Також він повинен кожні чотири місяці відвідувати суд, де перевірятимуть його знання прочитаних творів. На 4 січня призначили першу перевірку прочитаного, яку вестиме суддя.

 

Додамо, нещодавно українському письменнику ухвалили вирок за критику влади. А у Гонконзі арештували п’ятьох співавторів дитячих книжок.

Оригінал статті на Suspilne: У Великій Британії злочинцю замість ув’язнення присудили читати класичну літературу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"