Уривок із новинки “Протистояння помсті”

Уривок із новинки “Протистояння помсті”

Уривок із новинки “Протистояння помсті”

“Проходячи довгий коридор, в якому горіли лише кілька лампочок, я не дихав до того часу, доки не вийшов на вулицю.

Сонце засліпило очі, і я примружився.

Закинувши рюкзак на плече, швидкими кроками дійшов до воріт. Охорона ще раз перевірила мої речі та документи на звільнення й відкрила залізні ворота.

Вісімнадцять місяців, тобто один рік й п’ять місяців, або ще краще сказати п’ятсот сорок вісім днів я провів у виправній установі Флоридській держаній в’язниці, інакше відома як в’язниця Рейффорд.

Моя кар’єра у штурмовій групі зі спеціальним озброєнням, лос-анджелеському загоні S.W.A.T. пішла шкереберть, і все через одного свідка та бажання окружного прокурора посадити того, хто ледве не вибив дух із його синочка мажора та друзів покидьків!

Я кожен день ризикував своїм життям, виживав під кулями та на пару із колегами забезпечував захист, підтримку, охорону та вогневу потужності в ході поліцейських операцій із високим ступенем ризику, й хто ж міг подумати, що так тупо та банально загримлю у в’язницю!”

*****

“Життя лайно, ось що я можу сказати.

У свої повні двадцять чотири роки я відчула гіркий присмак життя із його американськими гірками, коли рефлекторне відчуття нудоти постійно присутнє з тобою.

Навіть і зараз це гидке відчуття присутнє!

-….., п’ятнадцять хвилин і твій вихід. – викрикнув адміністратор Стіві.

Я поглянула на себе в дзеркало і крім густих брів, виразних вилиць, великих, блакитно – зелених очей, пронизливого погляду та густого, середньої довжини темно – каштанового волосся і тонкої талії, я ще побачила у своєму погляді зневагу… до себе.

Я скинула одяг та почала переодягатися. Я ненавиділа свій образ, особливо шкіряний костюм та навіть біла перука викликала у мене гидотне відчуття, але лише так я могла приховати себе”.

Чекаю Ваші враження))))

Оригінал статті на Букнет: Уривок із новинки “Протистояння помсті”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"