Уривок із новинки “Протистояння помсті”

Уривок із новинки “Протистояння помсті”

Уривок із новинки “Протистояння помсті”

“Проходячи довгий коридор, в якому горіли лише кілька лампочок, я не дихав до того часу, доки не вийшов на вулицю.

Сонце засліпило очі, і я примружився.

Закинувши рюкзак на плече, швидкими кроками дійшов до воріт. Охорона ще раз перевірила мої речі та документи на звільнення й відкрила залізні ворота.

Вісімнадцять місяців, тобто один рік й п’ять місяців, або ще краще сказати п’ятсот сорок вісім днів я провів у виправній установі Флоридській держаній в’язниці, інакше відома як в’язниця Рейффорд.

Моя кар’єра у штурмовій групі зі спеціальним озброєнням, лос-анджелеському загоні S.W.A.T. пішла шкереберть, і все через одного свідка та бажання окружного прокурора посадити того, хто ледве не вибив дух із його синочка мажора та друзів покидьків!

Я кожен день ризикував своїм життям, виживав під кулями та на пару із колегами забезпечував захист, підтримку, охорону та вогневу потужності в ході поліцейських операцій із високим ступенем ризику, й хто ж міг подумати, що так тупо та банально загримлю у в’язницю!”

*****

“Життя лайно, ось що я можу сказати.

У свої повні двадцять чотири роки я відчула гіркий присмак життя із його американськими гірками, коли рефлекторне відчуття нудоти постійно присутнє з тобою.

Навіть і зараз це гидке відчуття присутнє!

-….., п’ятнадцять хвилин і твій вихід. – викрикнув адміністратор Стіві.

Я поглянула на себе в дзеркало і крім густих брів, виразних вилиць, великих, блакитно – зелених очей, пронизливого погляду та густого, середньої довжини темно – каштанового волосся і тонкої талії, я ще побачила у своєму погляді зневагу… до себе.

Я скинула одяг та почала переодягатися. Я ненавиділа свій образ, особливо шкіряний костюм та навіть біла перука викликала у мене гидотне відчуття, але лише так я могла приховати себе”.

Чекаю Ваші враження))))

Оригінал статті на Букнет: Уривок із новинки “Протистояння помсті”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі можуть з’явитися вулиці Майка Йогансена і Ґео Шкурупія

В Одесі перейменують топоніми, назви яких пов’язані з колоніальним минулим, зокрема створять мікрорайони «Видатних українських діячів» та «Індустріальний». Про це повідомили на офіційно

Жага справедливості у книжці ​​Олексія Зарецького «Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму»

Олексій Зарецький. Алла Горська. Мисткиня у просторі тоталітаризму – Прометей, 2023 – 432 с.
 
Незабаром у видавництві «Прометей» вийде книжка, присвячена життю і творчості Алли Горсько

У Верховній Раді закликають називати Грузію Сакартвело

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про використання в Україні історичної назви Грузії «Сакартвело». Ознайомитись з документом можна на сайті Верховної Ради.
 
Ініціатори пр

У Києві відкрилась виставка до 225-річчя «Енеїди» Котляревського

У Національному музеї історії України відкрилась виставка «Енеїда 225», присвячена твору Івана Котляревського. Про це повідомляється на сайті Міністерства культури та інформаційної полі

Книжковий Арсенал-2023 оголошує набір волонтерів

XI Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» оголошує набір волонтерів. Про це йдеться на сайті події.
 
Волонтери фестивалю отримають можливість приєднатися до команди Мистецького арсе

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"