Уривок із книги “За межею справедливості”))))

Уривок із книги “За межею справедливості”))))

Уривок із книги “За межею справедливості”))))

Всім привіт))))

Хочу показати Вам перший уривок із нової книги “За межею справедливості”))))

 

“Я вже був біля дверей, але зупинився, коли вона почала говорити.
-Коли людина знизує вашу руку обома руками, таким чином вона хоче продемонструвати свою щирість, вселити довіру до себе і показати глибину власних почуттів щодо співрозмовника.
Я повернув голову.
Вона встала та склала руки по боках.
-Потиск ліктя, наприклад, вважається більш інтимним, ніж потиск зап’ястя, а потиск плеча висловлює більш глибокі емоції, ніж потиск передпліччя! – усміхнулася. – У цих випадках рука ініціатора рукостискання вторгається в інтимну зону співрозмовника. – не відриваючи зорового контакту, повільно почала підходити. – Як правило, потиск зап’ястя і ліктя можна застосувати лише щодо близьких друзів і родичів. Але навіть в цих випадках рука ініціатора, тобто ваша рука, не проникає далі інтимної зони співрозмовника, тобто моєї! Потиск плеча або передпліччя зачіпає вже глибоко інтимну зону і може розцінюватися як фізичний контакт. Це допустимо тільки між людьми, між якими існує глибокий емоційний зв’язок.
-Тепер можете порадіти, я вам довірився із першого погляду і між нами вже існує глибокий емоційний зв’язок! – засміявся.
-Ці жести, ви так само можете використовувати в маніпуляції, якщо впевнені в тому, що партнер відкритий до контакту з вами, і якщо ви добре з ним знайомі. – стиснула губи. – Такі жести можуть допомогти вам стати ще ближче до людини. Але якщо такої впевненості немає, якщо з людиною ви знайомі погано, краще не ризикувати, інакше контакт може тільки погіршитися.
-Дуже цікаво! – байдуже відповів.
-Я вже зробила деякі висновки, містере Райт!”

 

З приводу дати прем’єри повідомлю пізніше)))) 

Оригінал статті на Букнет: Уривок із книги “За межею справедливості”))))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"